Купити москітну сітку у Полтаві

Разом з якісними та теплими вікнами компанія «Альянс Гранд» пропонує своїм клієнтам широкий вибір продукції, що підвищує рівень комфорту життя.

Москітна сітка – мабуть, найпопулярніший аксесуар для металопластикових вікон.

Металопластикові вікна збережуть тепло будинку, захистять Вас від холоду, негоди, шуму та пилу. Але як бути з комахами, що доставляють стільки дискомфорту, а тополиний пух.

Коли на вулиці тепло і просто хочеться тримати вікно відкритим, коли Вам просто хочеться виспатися, вдихаючи свіже нічне повітря, Вам не обійтися без москітних сіток.

Що таке москітна сітка «Альянс Гранд»? Це дрібна пластикова сітка в легкій алюмінієвій рамці. Сітка закріплена у рамці за допомогою гумового шнура, що забезпечує можливість заміни сіткового полотна за потреби.

Види протимоскітних сіток

Рамкові москітні сітки

Це жорсткі конструкції, що складаються з каркаса та натягнутого на ньому сіткового полотна. Каркас виготовляється з алюмінієвого профілю та з'єднується пластиковими куточками. Такі сітки можуть бути як накладними так і внутрішньорамними.

Накладні сітки

Виготовляються із алюмінієвого профілю розміром 10*20 мм. Кріплення здійснюється за допомогою «кишень», що монтуються по чотирьох кутах із зовнішнього боку віконної рами, або за допомогою «петель» і клямки. Для виготовлення таких сіток досить зазначити габаритний розмір виробу.

Внутрішньорамні сітки

Виготовляються з алюмінієвого профілю 10*30 мм і як і звичайні сітки, з'єднуються пластиковими куточками. Кріплення здійснюється за допомогою металевих затискачів. Свердління віконної рами не потрібне і ця обставина, а також доступна ціна робить такі сітки найпопулярнішими на сьогоднішній день протимоскітними конструкціями. Вимірювання внутрішньорамних сіток здійснюється за світловим отвором вікна.

Рулонні москітні сітки

Є досить простим механізмом, який встановлюється на раму вікна - це москітні сітки нового покоління. Зручні у використанні та мають сучасний естетичний вигляд, рулонні москітні сітки підійдуть людям, які цінують зручність та комфорт, стежать за технічними новинками та використовують найкраще.

 

Для економії площі простору вікна застосовують ролетні, розстібні (роликові) антимоскітні сітки Stakusit. Принцип дії зручний і простий, сітка «їздить» на роликах-шарнірах у різні боки. Роликові сітки можуть мати різний колір та конфігурацію.

Рулонна система у вигляді готового виробу – це конструкція, що складається з короба, в якому ховається вал із накрученим на нього сітковим полотном та напрямними, якими рухається це полотно під час використання виробу. Виготовляється у білому та темно-коричневому кольорі.

Москітні сітки на петлях

Для вікон, де потрібне легке відкривання та для дверей, пропонуємо Вам москітні сітки на петлях. Такі сітки, що відкриваються як стулка, назовні приміщення, мають ручку та засувку - фіксатор.

Москітні сітки компанії «Альянс Гранд» значно підвищують комфорт життя і є доповненням до будь-яких металопластикових вікон.

Москітні сітки компанії «Альянс Гранд» легко знімаються та встановлюються у віконний отвір самостійно.

Замовляйте москітні сітки компанії «Альянс Гранд» у Полтаві та Полтавській області разом із металопластиковими вікнами. Підібрати необхідну конфігурацію москітних сіток Вам допоможе продавець-консультант.