Рефлексолі (вертикальні маркізи або зовнішні рулонні штори)

Якщо говорити про зовнішній сонцезахист будівлі, то на зміну традиційним навісам і тентам приходять більш сучасні та функціональні керовані сонцезахисні системи: рефлексоли, маркізи, перголи, саншили, фасадні жалюзі.

Незаперечною перевагою цих систем є можливість сонцезахисту фасадів: конструкції затримують тепло за його межами і потім розсіюють його у зовнішнє середовище. Використання зовнішніх систем сонцезахисту дозволяє знизити температуру в приміщенні на 3-7 градусів. З ефективністю зовнішніх сонцезахисних систем добре знайомі жителі країн Європи. Українському споживачеві ці вироби ще мало знайомі, хоча їх уже можна зустріти і в Києві, і в Дніпропетровську, і в Харкові, і в Запоріжжі, і у Львові, і в Одесі, і в інших містах України.

Рефлексолы в Полтаве продажа и монтаж

Сучасні зовнішні сонцезахисні системи можуть керуватися як вручну, так і автоматично. Автоматичне керування є зручним способом керування захисними системами, особливо якщо йдеться про великі вікна. На сьогоднішній день, виробники надають широку можливість вибрати зовнішні системи сонцезахисту відповідно до архітектурних особливостей об'єкта, з урахуванням функціональних можливостей систем та смакових уподобань клієнта. Нові системи захисту від сонця підійдуть як власникам магазинів та кафе, так і тим, хто володіє приватним будинком чи квартирою. Вони стануть окрасою зовнішнього інтер'єру будівлі, і водночас ненав'язливо виконуватимуть свою основну функцію – захист приміщення від сонця. Існують навіть системи для зимового саду. Головне, визначитися, який вид захисту від сонячного проміння підходить саме вам. Якщо виникнуть якісь складнощі, то наші фахівці із задоволенням допоможуть вам визначитися з вибором та встановленням зовнішнього сонцезахисту, щоб максимально ефективно захистити ваше приміщення від прямих сонячних променів.

Створення та використання зовнішніх рулонних штор є одним з найпопулярніших напрямків у будівельній індустрії. Незалежно від того, живете ви в приватному будинку біля моря, що штормить, або вікна вашої квартири виходять на сонячну сторону, або ви хозяїн просторої веранди, у всіх випадках вам допоможуть в захисті від сонця рефлексоли.

Рефлексолы в частном доме

Рефлексолі, вертикальні маркізи або зовнішні рулонні штори в буквальному значенні перекладаються як «сонце, що відбиває», при цьому вони здатні забезпечити 100% затемнення. З рефлексолами ваш будинок буде вигідно виділятися серед інших, підкреслюючи його особливий стиль.

Такі ролети з тканини, створені зі спеціального міцного матеріалу та мають надійні системи фіксації тканини, завдяки яким зовнішні рулонні штори стануть чудовим захистом вашої оселі не тільки від сонця, а й від вітру. Рефлексоли забезпечують прекрасний захист від ультрафіолету, мають звуко та теплоізоляційні властивості. Рефлексолі підходять не тільки на вікна та дверні отвори, але, зі встановленими SHY ZIP напрямними, стануть чудовим сонцезахистом для альтанки або тераси.

REFLEKSOL SHY ZIP – це зовнішня тканинна ролета закритого типу (у коробі). Завдяки спеціальній системі фіксації SHY ZIP тканина надійно фіксується в напрямних методом, подібним до застібки в блискавці. В результаті використання даного методу фіксації виріб набуває високих вітростійких властивостей при будь-якому положенні тканини. Система SHY ZIP дозволяє регулювати провітрювання, надійно захищає приміщення від комах та сприяє створенню затишної та комфортної атмосфери в тіні літніх альтанок.

Рефлексолы рулонные шторы в Полтаве от компании Альянс Гранд

В Україні зовнішні штори жалюзі (рефлексоли) можна купити не лише у великих містах, таких як Київ, Дніпропетровськ, Харків, Львів, Запоріжжя чи Одеса, а й і у Полтаві, звернувшись до компанії «Альянс-Гранд». Вертикальні маркізи дуже зручні в експлуатації, відрізняються надійністю, функціональністю та красиво виглядають на будь-якому фасаді.

Отримати більш детальну консультацію щодо підбору рефлексол Ви можете звернувшись до нашого менеджера або безпосередньо в офісі компанії «Альянс-Гранд».

Найповнішу консультацію, з урахуванням особливостей Вашого об'єкту, Вам надасть майстер із замірів Альянс-Гранда під час безкоштовного заміру.