Замовте римські штори в Полтаві

Римські штори можуть стати альтернативою класичним шторам, у випадках, коли використання портьєр не зовсім зручне або небажане. Встановлювати римські штори можна як у стіну, так і у стелю чи віконний отвір. Якщо для класичних штор недостатньо місця, римські штори – чудовий вихід із цієї ситуації завдяки своїй компактності.

 Римские шторы. Продажа и установка в Полтаве.

Римські штори є рівним полотном, розділеним на однакові за розмірами горизонтальні секції, які укріплені жорсткими вставками. Це полотно може пересуватися по вертикалі, тим самим забезпечуючи відкриття та закриття штор. Мода на цей вид сонцезахисних систем виникла нещодавно, хоча римські штори відомі ще з давніх-давен. Головною їх перевагою є практичність. Полотно тканини в римських шторах закріплено на спеціальному карнизі, на ньому розміщені підйомні блоки. Приведені в рух блоки починають обертатися, за рахунок чого відбувається натяг стрічки. Проходячи через кільця, стрічка збирає тканину в елегантні складки.

Натуральні тканини – льон, бавовна, шовк є найпоширенішими матеріалами для римських штор. Для того щоб захистити тканину від вигоряння на сонці, її просочують спеціальними пропитками, що покращують її властивості. Після чого штори менше нагріваються на сонці і не схильні до займання.

Продажа римских штор в Полтаве

У римських штор багато переваг:

  • економія матеріалу, що призводить до зниження вартості штор
  • компактність
  • надійність
  • великі функціональні можливості
  • зручне керування
  • елегантний вигляд.

Дизайнерские решения римских штор в Полтаве

Римські штори не «прикрадають» простір, що є вкрай важливим при декоруванні невеликих приміщень. Крім того, доглядати за римськими шторами нескладно - досить звичайного прання в домашніх умовах.

Менеджери «Альянс-Гранда» підберуть декор для Вашого вікна та дверей залежно від Вашого побажання та інтер'єру, приходьте, ми чекаємо!