Захистіть свою будівлю ролетами компанії "Ал'янс Гранд"

Ролети (рольставні) від віконної компанії Альянс-Гранд призначені для додаткового захисту приміщення від взлому, сторонніх поглядів, впливу погодних умов, забезпечуючи водночас відчутне збереження енергії.

Ролети встановлюються зовні приміщення, зазвичай впритул до вікон.

Ролети піднімаються/опускаються шляхом скручування ролети на вал, розташований у коробі зверху вікна.

Можлива додаткова фіксація ролет в закритому стані шляхом встановлення в нижній частині ролет механічного замку.

Ролети складаються з профілів (ламелів), короба, в який скручується ролета, напрямних шин та механізму керування.

Механізм управління

Існує кілька варіантів механізмів керування ролетами: інерційний, шнуровий, воротковий, пружинно-інерційний. Вибір механізму ролет залежить від ваги ролетного полотна.

Саме ролетне полотно складається з ролетних профілів (ламелей). Ролетні профілі діляться на пінозаповнений роликової прокатки та екструдовані.

Короб та бокові кришки

Варианты исполнения короба

Короб ролет від Альянс-Гранд виготовляється у різних формах, і може бути виконаний як із кутами, так і із заокругленням. Всередину короба згортається ролета, що піднімається, і там же знаходиться механізм управління.

Напрямні шини ролет виготовляються більше 20 типорозмірів, стандартної або посиленої комплектації. Це дозволяє підібрати шини до будь-яких вимог установки.

Пінозаповнений профіль

Пенозаполненый профиль

Являє собою каркас, з тонкого алюмінієвого сплаву, заповнений у середині спіненим поліуретаном. Висота ламелей ролет, за бажанням клієнта, може становити від 39 до 55 мм. Ролети з пінозаповненого профілю є найбільш економічним рішенням завдяки невисокій ціні комплектуючих.

Ролети з пінозаповнених ламелей забезпечують:

 • Захист від небажаних поглядів
 • Захист від негоди
 • Додаткову тепло та шумоізоляцію
 • Невисоку ціну

Екструдований профіль

Экструдированый профиль

Являє собою каркас із жорсткого алюмінієвого сплаву, з ребрами жорсткості та підсилюючими перемичками. Конструкція екструдованого ролетного профілю забезпечує високі показники жорсткості.

Висота профілів може бути в одному з трьох розмірів: 42, 44 і 55 мм, що відрізняються міцністю і зовнішнім виглядом. Ролети з екструдованого профілю встановлюються в приміщенні аптек, офісів, окремі торгові приміщення, банки, приміщення, що потребують додаткового захисту.

Максимальний захист забезпечує комплектація 55мм екструдованого ролетного профілю з посиленими напрямними шинами.

Переваги ролет з екструдованого профілю:

 • Стійкість до злому
 • Захист від небажаних поглядів
 • Захист від негоди

Ручні приводи

Ручное управление роллетами

Управління ролетними системами здійснюється вручну за допомогою стрічкового (а), карданного (b), пружинно-інерційного (с), кордового (d), шнурового (е) механізмів.

Електроприводи

Ролети, оснащені електроприводами, найбільш зручні в управлінні. У разі вимкнення електроенергії Ви можете скористатися системою аварійного підйому та керувати ролетами вручну. Ролети з електроприводом можуть бути додатково оснащені пристроями дистанційного керування, блоками групового керування та різними типами вимикачів.

Скориставшись пультом дистанційного керування, можна керувати групами ролет натисканням однієї кнопки. Програмовані системи автоматики відкриють або закриють ролети відповідно до Ваших побажань: при заході сонця, сильному вітрі, дощі, певній температурі повітря або у встановлений час без Вас, створюючи ефект Вашої присутності в будинку.

Також, купуючи ролети в «Альянс-Гранді», Ви отримуєте:

 • Гарантована якість
 • Безкоштовний замір
 • Безкоштовну доставку
 • Кваліфіковані монтажні роботи

Отримати більш детальну консультацію щодо підбору ролетів Ви можете, звернувшись до нашого менеджера.

Найповнішу консультацію з урахуванням особливостей Вашого об'єкту Вам надасть замірник Альянс-Гранда під час безкоштовного виміру.