Впишіть рулонні штори у свій інтер'єр завдяки багатій палітрі кольорів

Рулонні штори – це один із найпрактичніших і найпростіших способів оформлення вікна. Як зрозуміло з назви, рулонні штори є гладким полотном тканини, яке згортається в рулон за допомогою спеціального механізму. Рулонні штори або тканинні ролети дуже зручні і практичні в застосуванні.

Тканинні ролети - напрямок, що динамічно розвивається в сонцезахисті. Ці вироби є тканиною, що накручується на вал за допомогою механізму. Завдяки багатій палітрі різноманітних тканин та забарвлень, такі вироби органічно виглядають у будь-якому інтер'єрі. У колекції тканин є як абсолютно світлонепроникні тканини (blackout), так і напівпрозорі. Для виробництва тканинних ролет використовується лише оригінальна комплектація компанії «Besta»

Рулонные шторы. Продажа и монтаж в Полтаве

На сьогоднішній день тканинні ролети є найпопулярнішим рішенням для оформлення вікон. Вони поєднують у собі комфорт сучасних жалюзі та затишок традиційних штор. Такий декор вікна можна використовувати в різних комбінаціях як самостійний захисний елемент, так і в поєднанні зі шторами або гардинами.

Популярність цього декоративного елемента пояснюється естетичністю та комфортом: ролети дуже зручні в експлуатації, мають антистатичну та пиловідштовхувальну пропитку, займають мінімум місця. Крім того, вони створюють позитивний мікроклімат у квартирі, адже на відміну від штор, не збирають на собі пил.

Рулонные шторы. Продажа и установка в Полтаве

Ви можете використовувати тканинні ролети за традиційним призначенням – для захисту від сонця, або освіжити дизайн кімнати, повісивши їх у ніші чи дверному отворі.

Декор вікна та його ціна, яка у нас відрізняється гнучкістю та демократичністю, допоможуть створити затишну атмосферу у вашому будинку.

На ваш вибір пропонується широкий вибір незвичайних систем типу «День-Ніч», тканинних ролет з електроприводом, мансардних систем, ролети для дитячих кімнат з веселими малюнками.

Рулонные детские шторы. Продажа и монтаж в Полтаве

Переваги замовлення рулонних штор в «Альянс-Гранді» від ТМ SUNNY:

  • Велика колекція спеціалізованих тканин
  • Понад 60 різноманітних систем сонцезахисту
  • Понад 500 високоякісних тканин від провідних світових виробників
  • Лідер у галузі сонцезахисту України
  • У нас працюють фахівці з встановлення рулонних штор, плісе та ролет.

Тканинні ролети в офісі компанії «Альянс-Гранд» представлені багатим асортиментом малюнків, видів фактури тканин, мають різні світлопроникні та світловідбивні характеристики.