Вертикальні та горизонтальні жалюзі

Наш партнер Компанія «Ksystem» є безперечним лідером у галузі виробництва сонцезахисних систем.

Принципи роботи К-систем засновані на використанні сучасних технологій, суворому контролі якості та турботі про своїх клієнтів.

Жалюзі від нашого партнера ТМ Ksystem - ідеальне рішення для вікон зі склопакетами. Ця система розроблена спеціально для вікон ПВХ. Ламелі розташовані максимально близько до скла, верхній карниз органічно зливається з рамою вікон. Виготовляються із високоякісної комплектації, виготовленої у Словаччині.

Купить жалюзи в Полтаве от фирмы производителя

Можуть бути виконані у кількох варіантах:

 • Бейзік-Дизайн
 • Елегант-Дизайн
 • Ksystem-mini

Різниця систем БЕЙЗИК та ЕЛЕГАНТ полягає у перекритті ламелей. В системі БЕЙЗИК, отвір для тесьми розташований по центру ламелі, а в системі ЕЛЕГАНТ – максимально наближений до краю, за рахунок чого виходить повніше затінення віконного отвору.

Найпопулярніші види жалюзі – вертикальні та горизонтальні.

Вертикальні жалюзі вже давно вибороли собі репутацію універсального рішення при оформленні вікон. Якщо раніше це був переважно офісний варіант, то зараз все більше його використовують при оформленні житлових будинків і квартир. Вертикальні жалюзі можна використовувати як для сонцезахисту, так і для зонування приміщень. Завдяки величезній палітрі кольорів та фактур тканин, відмінно можуть доповнити будь-який інтер'єр.

Купить вертикальные жалюзи в Полтаве

На основі карнизу для жалюзі 89 мм можна виготовити пластикові жалюзі. При цьому використовуються не тканинні ламелі, а спеціальні ламелі із пластику. Вони набагато важчі за тканинні. Можуть бути як напівпрозорими, і абсолютно непрозорими. Пластикові ламелі легко миються та дезінфікуються, не вигоряють під впливом сонячних променів. Їх часто застосовують у приміщеннях з підвищеною вологістю (басейни, сауни тощо)

Горизонтальні жалюзі - найпоширеніший і найефективніший на сьогоднішній день вид сонцезахисту. Вироби є несучим карнизом і горизонтально розташованими ламелями, за допомогою яких регулюється інтенсивність освітлення в приміщенні. Алюмінієві ламелі відбивають основну частину сонячних променів, зберігаючи мікроклімат вашого приміщення.

Купить горизонтальные жалюзи в Полтаве

Ми пропонуємо широку лінійку горизонтальних жалюзі:

Жалюзі ХІТ

Модель горизонтальних жалюзів з моноуправлінням. Виконана із комплектації вітчизняних виробників. Є бюджетною альтернативою жалюзі ТМ "K-system".При виготовленні з ламелі 25 мм, застосовується зміщена пробивка отворів, аналогічно системі "Елегант", а в ламелі 16 мм тільки центральна пробивка отворів.

Колір комплектації білий, колір ламелі – відповідно до набору зразків.

Допустимі розміри:

 • Ширина – від 300 мм до 1800 мм.
 • Макс. висота – 2200 мм
 • Макс. площа – 2,5 м.кв.

Жалюзі нестандартних форм

Для нестандартних форм вікон ми зможемо виготовити горизонтальні жалюзі відповідної конфігурації – трапеції, трикутники, арки тощо.

Нестандартные решения при изготовлении жалюзи в Полтаве

Трапеції та трикутники можуть бути виготовлені в системі «Класик» - пробивка та управління як у традиційних жалюзі (шнур + тростина), а також в системі Елегант-Дизайн - зміщена пробивка ламелів, поворот ламелів - кульковим шнуром, підйом-витяжним шнуром

Для коректної роботи таких виробів, максимальний кут скосу сторони– 60 град.

Арочні жалюзі

Арочні жалюзі є стильним і оригінальним рішенням оформлення вікон, просвіт яких має відмінну від традиційно-прямокутної, форму. Зручні в експлуатації та прості у встановленні – горизонтальні арочні жалюзі. Вони стануть вигідним рішенням для тих, хто, прагнучи ексклюзивних рішень дизайну, не нехтує комфортом та надійністю.

Купить арочные жалюзи а Полтаве

Особливості арочних жалюзі

 • Верхній профіль виготовлений із алюмінію з товщиною стінки 1,5 мм, що дозволяє робити вигини практично будь-якого радіусу.
 • Ламель виготовлена із алюмінієвої стрічки шириною 25мм, товщина ламелі 0,18 мм.
 • Для виготовлення арочних жалюзі необхідно зробити виміри або зняти лекало отвору (краще).

Дерев'яні та бамбукові жалюзі

Система горизонтальних жалюзі з використанням дерев'яних чи бамбукових ламелей. Дерево – це чудовий вибір практично для будь-якого інтер'єру. Дерево облагороджує приміщення і одночасно є довговічним та універсальним матеріалом. Як і меблі в приміщенні, дерев'яні жалюзі створюють неповторний вигляд вікна, недоступний іншим типам віконних покриттів. Вони забезпечують дуже гарні ізоляційні властивості, допомагаючи зберегти вашу кімнату теплою зимою та прохолодною літом. Можуть бути виготовлені з ламелі шириною 25 мм – система Standart або 50 мм система Maxima.

Заказать деревянные жалюзи в Полтаве

Використовуються лише якісні натуральні матеріали. При виготовленні покриваються екологічно безпечним лаком відтінків в 2 шари, який запобігає вигоранню ламелів.

 • Управління в системі Standart – шнур (підйом-опускання) + тростина (поворот ламелі)
 • Управління в системі Maxima – два шнури.
 • При складанні може бути використана як звичайна драбинка, так і тасьомна.

Допустимі розміри:

Maxima (ламель 50 мм, висота виробу до 2100 мм)

БАМБУК: ширина – від 400 до 1800 мм;
ДЕРЕВО: ширина – від 400 до 2400 мм.

"Standart", (ламель 25 мм, висота виробу до 1700 мм):

БАМБУК: ширина – від 330 до 800 мм;
ДЕРЕВО: ширина – від 330 до 1100 мм.

Жалюзі «Класік»

Найбільш поширена модель горизонтальних жалюзі, має досить невисоку ціну, можливе встановлення на будь-який отвір або стулку. Може бути виконана з центральною пробивкою ламелів (Magnum-25), а також зі зміщеною пробивкою, що створює ефект "повного затінення" (Magnum-LUX-25)

Купить жалюзи в Полтаве

 • Якісна комплектація, найвища міцність механізмів.

 • Управління: шнур (підйом-опускання) + тростина (поворот)

 • Виготовляються в білому та кольоровому варіанті, а також із колекції "Еліт" (текстура дерева). У кольоровому варіанті жалюзі, колір профілю та драбинка максимально наближений до кольору ламелі.

 • Ширина ламелей 25 мм/16 мм

Допустимі розміри:

 • Ширина – від 300 до 2000 мм
 • Макс. висота - 2500 мм
 • Макс. площа - 2,5 м.кв.

Фіксація нижнього профілю можлива у 2-х варіантах.

Хочете купити жалюзі в Полтаві, але у Вас залишилися питання, або Ви хочете докладніше дізнатися про нюанси вибору та використання жалюзі?

На всі Ваші запитання дасть відповідь наш кваліфікований менеджер.