Безрамне скління GLASS SET

Безрамне скління - це сучасна і практично гладка суцільна конструкція, виготовлена з міцного загартованого скла завтовшки 8-10 мм. Завдяки особливій технології виготовлення таке скло є ідеально рівним.

Особливістю конструкції є те, що шибки щільно прилягають один до одного, а між ними знаходиться тільки тонкий шар прозорого ущільнювача. Герметичність конструкції перешкоджає проникненню в приміщення пилу та вологи.

Балкон можна відкривати повністю або частково. Це реалізовано за рахунок того, що на кожному склі розташовані алюмінієві накладки, на яких закріплені рухомі ролики-петлі. Завдяки роликам стулки-стекла легко переміщаються по своїм направляючим.

Використовуючи безрамну конструкцію балкона, ви не закриваєте архітектуру будівлі масивними рамами, а фасад будинку сприймається цілісним.

Скло, що використовуються при безрамному склінні, є повністю нешкідливими. Якщо його розбити, воно розпадається на фрагменти, розміром менше 1 см, що унеможливлює випадкові порізи та травми, які бувають, якщо розбити звичайне скло.

Компанія Альянс-Гранд здійснює реалізацію та монтаж безрамних балконів у Полтаві та Полтавській області.

Якщо Вас цікавить вартість та терміни встановлення, залиште свої контактні дані, і наші менеджери зв'яжуться з Вами, та дадуть відповіді на ваші запитання.