Алюмінієві міжкімнатні двері

Алюмінієві міжкімнатні двері бачимо практично у всіх сферах нашого життя. Торговий центр, адміністративна будівля, офіс компанії, медична установа – ми всюди користуємося алюмінієвими внутрішніми дверима.

Завдяки низці особливостей та переваг люди все частіше починають встановлювати алюмінієві двері будинку. Отже по порядку:

Світловий отвір

Це те, що в першу чергу привертає увагу міжкімнатних алюмінієвих дверей. Алюмінієвий профіль набагато міцніший за пластиковий, відповідно висота блоку рама-стулка може бути меншою, ніж у металопластикових дверях. Завдяки такому рішенню, скління займає більшу частину площі дверей, ніж у дерев'яних або металопластикових дверях. Через двері проходить більше світла, вони відкривають більший простір усередині приміщення.

Зовнішній вигляд

Поверхня алюмінієвих міжкімнатних дверей ідеально рівна та гладка, а в залежності від побажань клієнта ми пофарбуємо профіль будь-якого кольору з палітри RAL. Тому такі двері ідеально впишеться в інтер'єр Вашого приміщення. Алюмінієві міжкімнатні двері компанії "Альянс Гранд" виготовляються з профілю виробництва європейської компанії ALTEST, що забезпечує високі показники якості та надійності протягом усього терміну експлуатації. Покриття профілів відповідає всім європейським нормам та вимогам. Воно не руйнується і не змінює зовнішній вигляд під дією сонячного ультрафіолету, стійке до механічних пошкоджень, стійке до активних миючих засобів.

За бажанням клієнта ми можемо покрити скло плівкою різних відтінків та різної інтенсивності - від легкого затемнення до дзеркального відображення.

Алюмінієві міжкімнатні двері компанії "Альянс Гранд" мають суворий вигляд, але разом з цим вони витончені та елегантні.

Звукоізоляція

Скління може бути представлене як одним склом, так і склопакетом завтовшки до 24мм. Зі встановленим склопакетом алюмінієві внутрішні двері стають відмінним ізолятором шуму. Тому двері зі встановленим склопакетом актуально використовувати в офісах, медичних установах, адміністративних будівлях.

Різні варіанти виконання

Раздвижные алюминиевые двери

Алюмінієві внутрішні двері компанії "Альянс Гранд" виготовляються в кількох варіантах виконання: класичні двері, розсувні та розстібні без середньої перегородки.

Розсувні двері

Перевагою розсувних дверей є економія місця. Стулки роз'їжджаються в сторони, відкриваючи проріз розміром до 3100 мм х 2400 мм, не вимагаючи додаткового місця для відкриття.

Розпашні двері

Вони мають більш просту і надійну конструкцію, що забезпечує великий вільний дверний отвір у відкритому стані. Максимальний розмір відкритого отвору алюмінієвих дверей 2400 мм х 2400 мм.

Додаткові переваги придбання алюмінієвих внутрішніх дверей компанії "Альянс Гранд":

Безкоштовний замір. Замовляючи алюмінієві міжкімнатні двері в компанії "Альянс Гранд" Ви отримуєте кваліфіковану консультацію, якісне вимірювання та попередній розрахунок вартості безпосередньо на своєму об'єкті.

Безкоштовна доставка. Доставка продукції містом - безкоштовна.

Високоякісний монтаж. Фахівці компанії "Ал'янс Гранд" виконають професійний монтаж алюмінієвих дверей. Якісний монтаж – запорука довгої працездатності алюмінієвих дверей, особливо з широкими відкритими отворами.

10 років гарантії. Продукція Allianz Grand відповідає всім європейським вимогам якості. Алюмінієві двері прослужать Вам у кілька разів більше за гарантійний термін.

 

Бажаєте купити оптимальні за ціною та якістю алюмінієві двері в Полтаві та Полтавській області? Залишились питання?

На всі Ваші запитання дасть відповідь наш кваліфікований менеджер.