Алюмінієві вхідні двері Hörmann

Якщо ваш будинок енергоефективний і технологічний, якщо ви володієте респектабельним котеджем і у вас високі вимоги до якості дверей, їх дизайну та безпеки, то алюмінієві вхідні двері Hörmann – те, що вам потрібно.

Вхідні двері Hörmann – це безпрецедентно високі енергозберігаючі характеристики, надійний захист від взлому та вишуканим, суворим, але елегантним дизайном.

Алюміній не змінює своїх властивостей протягом усього терміну експлуатації, захисне покриття надійно захищає двері від подряпин, негативних впливів погоди. Через роки Ваші двері будуть як нові, і радуватиме Вас і Вашу родину, даруючи вашій оселі тепло, затишок та безпеку.

Німецький виробник Hörmann пропонує 2 серії дверей - ThermoSafe та ThermoCarbon.

Алюмінієві двері Hörmann ThermoSafe

Алюминиевые двери Hormann в Полтаве

Теплі двері з високим ступенем безпеки – це двері Hörmann ThermoSafe.

Дане дверне полотно має товщину 73 мм, а всередині двері заповнені спіненим поліуретаном. Коефіцієнт опору теплопередачі відповідає теплопровідності стіни із червоної цегли товщиною 1 метр і становить 1,25 м2*К/Вт.

Захист оселі забезпечується замком із замиканням у п'яти точках. Всі двері оснащені захистом від підвішування з боку петель.

Склопакет дверей з внутрішнього та зовнішнього боку укомплектований 8 міліметровим безпечним склом VSG. Це скло виконане за технологією «триплекс». При розбитті воно не висипається, усі уламки залишаються на місці. Це безпечно для Вас та непереборне для зловмисника.

Алюмінієві двері Hörmann ThermoCarbon

Абсолютним лідером енергоефективності є алюмінієві вхідні двері Hörmann ThermoCarbon. Коефіцієнт опору теплопередачі дверей ThermoCarbon становить 2,12 м2*К/Вт – це теплопровідність цегляної стіни завтовшки 1.7 метра.

Товщина дверного полотна – 100 мм, а внутрішній простір заповнений спіненим поліуретаном.

Алюмінієві двері Hörmann ThermoCarbon – чемпіон із захисту Вашого житла. У дверях встановлений замок із замиканням на 9 точок! Профіль стулки, прихований під алюмінієвою поверхнею, виконаний із гібридного матеріалу – скловолокно, армоване карбоном. Склопакет, з внутрішньої та зовнішньої сторони укомплектований 8мм безпечним склом VSG. Це скло виконане за технологією «триплекс». При розбитті воно не висипається, усі уламки залишаються на місці. Це безпечно для Вас та непереборне для зловмисника. Дверні петлі виконані прихованими, що підвищує рівень стійкості до взлому.

Алюминиевые двери Hormann в Полтаве

Для обох серій вхідних дверей передбачені різні варіанти керування. Ви хочете, щоб Ваші двері відчинялися не тільки ключами – немає проблем! Відкриття за допомогою брелока, транспондера, сканера відбитків - просто скажіть, що Вам більше до вподоби!

Виміри всіх вхідних дверей компанія «Альянс Гранд» здійснює безкоштовно. До Вас додому виїде кваліфікований замірник. Здійснивши замір, він також надасть Вам консультацію з урахуванням особливостей Вашого об'єкта.

Доставка Ваших вхідних дверей на місце встановлення буде здійснена безкоштовно.

Ми гарантуємо якісні та акуратні монтажні роботи. Усі монтажники компанії «Алянс Гранд» навчені та мають відповідні сертифікати.

Бажаєте замовити найенергоефективніші вхідні двері Hörmann, серій ThermoSafe та ThermoCarbon у Полтаві? Звертайтесь до менеджера компанії "Альянс Гранд"!