Купити цільноскляні двері в Полтаві

Цілісноскляні двері

Компанія Альянс Гранд від ТМ Корса розширює свій асортимент та знає, чим здивувати та порадувати кожного клієнта.

Продажа и монтаж стеклянных дверей в Полтаве

Цілісноскляні двері ідеально підійдуть саме для вашого офісу, оскільки бездоганно гармонують з офісними перегородками, для вашої квартири з вишуканим інтер'єром, для вашого приватного будинку, додавши більше світла та підкреслюючи індивідуальність вашого житла.

Цілісноскляні двері виготовлені із загартованого скла, товщина якого становить від 5 до 12 мм. З першого погляду Вам може здатися, що такі двері не практичні, дуже тендітні і їх легко можна розбити. Ми з упевненістю можемо сказати, що такі двері дуже практичні та витримують механічні пошкодження та удари. Щоб розбити таке скло потрібно докласти чимало зусиль, навіть якщо такі двері розбити, то уламки будуть дрібні не більше 5 мм, що дозволяє уникнути травм.

Продажа и монтаж стеклянных дверей в Полтаве от Компании Альянс Гранд

Наша компанія пропонує не просто цільноскляні двері, а двері з індивідуальним дизайном. Ми із задоволенням представляємо кожному клієнту каталог фацетів, вітражів та піскоструминне нанесення.

ФАЦЕТ – нанесені на скло різні візерунки, написи, логотипи. Нанесення виконується за допомогою лазерного гравіювання.

ВИТРАЖІ - це нанесення на цільне скло обраний вами орнамент спеціальними акриловими полімерами, які не вигорають на сонці, при цьому зберігають яскраві та соковиті фарби.

Піскоструминне нанесення - знижує прозорість скла при цьому зберігається світлопроникність. Піскоструминне нанесення можна використовувати як повністю на всю площу дверей, так і частково нанести орнамент на прозорі поверхні.

Переваги таких дверей:

  • міцність та надійність
  • легкість у догляді
  • універсальність та індивідуальність
  • довговічність
  • гарантія від ТМ КОРСА

В офісі за адресою: Полтава, вул. Героїв АТО, 71а, офіс 323 ми продемонструємо всі можливі каталоги та підберемо те, що підкреслить ваш смак та інтер'єр.

Компанія Альянс Гранд від ТМ КОРСА пропонує якісну сертифіковану продукцію, яка роками зарекомендувала себе на ринку.

Для детальної консультації звертайтесь за номером +38 (067) 530-30-44 або +38 (050) 190-02-84

Якщо наша продукція зацікавила Вас, наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас додатково.