Купити пластикові міжкімнатні двері у Полтаві сьогодні

Ви хочете купити якісні, зручні, недорогі практичні міжкімнатні двері? Звертаємо Вашу увагу на внутрішні двері з профілю REHAU ECOSOL 60. Це класичний трьох камерний профіль з монтажною глибиною 60мм.

Міжкімнатні двері з даної профільної системи будуть кращим вибором у низці випадків.

Двері міжкімнатні з даної профільної системи будуть кращим вибором, якщо Вам потрібні:

  • Двері у ванну або підсобні приміщення житлового будинку.
  • Двері в сантехнічні та підсобні приміщення в адміністративних та офісних будинках.
  • Двері у лікарняних та інших закладах.
  • Двері в будівлі, що частково опалюються або без опалення.

Переваги металопластикових міжкімнатних дверей

Межкомнатные металлопластиковые двери компании Альянс Гранд

Стійкість до підвищеної вологості

Міжкімнатні двері REHAU ECOSOL 60 повністю виготовлені зі складових, які не бояться дії вологи. Профіль REHAU ECOSOL 60, як і всі профілі ПВХ, не гігроскопічний, не розчиняється у воді, не змінюється навіть при постійному впливові вологи. Німецька фурнітура GU, що встановлюється в усі вироби ТМ Вікна Корса, має унікальне покриття на основі срібла ferguard. Дане покриття, випробуване у високо агресивному середовищі (соляний розчин), з легкістю витримує дію води та миючих речовин. Полісульфідний герметик, що використовується в склопакетах ТМ Вікна Корса, також не чутливий до тривалого впливу вологи.

Простота та легкість чищення

Профіль REHAU ECOSOL 60 має поверхню, виконану за технологією HDF (Hign Definition Finishing). Ідеально гладка поверхня, м'які кути та скошені прямі частини дверей REHAU ECOSOL 60 дозволяють легко та швидко прибирати забруднення з дверей за допомогою стандартних миючих засобів.

Це надзвичайно важливо при встановленні дверей REHAU ECOSOL 60 у приміщеннях з підвищеними вимогами до чистоти. Пологові будинки, басейни, медичні установи, столові підприємства, підсобні приміщення торгових центрів та офісних будівель.

Підвищений робочий ресурс

При виготовленні міжкімнатних дверей використовують комплектуючі високої якості від відомих виробників (Rehau, GU, M0 M1)

Всі двері виготовляються на німецькому та австрійському сучасному обладнанні.

Сукупність усіх цих факторів забезпечує працездатність міжкімнатних металопластикових дверей протягом усього терміну експлуатації.

Звукоізоляція приміщень

При використанні профілю REHAU ECOSOL 60 міжкімнатні двері можна встановлювати склопакети шириною до 33 мм. У такій комплектації двері забезпечують звукоізоляцію 41 дБ. Зачинивши двері, Ви позбавитесь більшої частини шуму і звуків ззовні.

Ізоляція від пилу, вологи, протягів

Міжкімнатні двері компанії «Альянс-Гранд» повністю герметичні завдяки подвійному контуру ущільнення, а також двопілюсковому ущільнювачу Rehau. Цей високоякісний ущільнювач не втрачає своїх властивостей і залишається еластичним протягом усього терміну експлуатації дверей. У разі пошкодження ущільнювача, фахівці компанії Альянс Гранд замінять його на протязі кількох хвилин, оскільки немає потреби в розбиранні дверей.

Великий вибір декору

Компанія «Альянс Гранд» пропонує на вибір більше 20 основних кольорів RAL, різні декори під дерево. Ви легко підберете потрібний колір під декор Вашого приміщення. Ламінаційне покриття здійснюється плівками високої якості. Кольоровий профіль повністю відповідає експлуатаційним вимогам і не відрізняється від білого. Ламінаційні плівки стійкі до ультрафіолету, зберігають колір та цілісність структури весь період експлуатації конструкцій.

Доступна вартість

При високій якості конструкцій, підтвердженому сертифікатами та проведеними випробуваннями, міжкімнатні двері наші міжкімнатні двері з профілю REHAU ECOSOL 60 мають доступну вартість. Це особливо важливо організаціям з обмеженим бюджетом, а також сподобається людям, які цінують економію.

Купить металлопластиковые двери из ПВХ в Полтаве

Додатково, купуючи двері компанії «Альянс Гранд», Ви отримуєте:

  • Безкоштовний замір. Наш майстер із замірів не тільки правильно зафіксує розміри, а й надасть консультацію на місці безкоштовно!
  • Безкоштовна доставка. Двері будуть доставлені на об'єкт за рахунок компанії.
  • Кваліфікований монтаж.
  • Гарантійний термін – 10 років.
  • Виняткова якість міжкімнатних пластикових дверей забезпечує працездатність дверей набагато довше за гарантійний термін.

Готові замовити якісні та доступні міжкімнатні двері REHAU ECOSOL 60 у Полтаві? Віконна кампанія Альянс Гранд допоможе вам.