Вхідні "теплі" та "холодні" алюмінієві двері

Вхідні двері є обличчям будівлі та її візитною карткою. Це загальне враження про Вас або Вашу компанію. З алюмінієвими вікнами компанії «Альянс Гранд» ці враження будуть найкращими.

Вхідні алюмінієві двері випускаються у двох варіантах – «теплому» та «холодному». Відмінністю цих варіантів є наявність терморозриву.

Терморозрив - це поліамідна вставка, яка робить глибину профілю товще, а також розділяє метал профілю, усуваючи місток холоду.

Теплі алюмінієві вхідні двері

Наружные алюминиевые двери

«Теплі» алюмінієві вхідні двері доцільно встановлювати між опалювальним приміщенням та вулицею. Вони виготовляються з алюмінієвих профілів ALUTECH (Білорусь) та ALTEST (Болгарія) монтажною глибиною від 53 мм до 68,6 мм з використанням технології терморозриву.

«Теплі» алюмінієві двері мають високу міцність. Саме тому їх використовують не тільки для виробництва вхідних дверей, але й для складніших і важких конструкцій – фасадів, зимових садів, вітражних конструкцій.

Якщо необхідні двері для великих отворів, то Вам ідеально підійдуть алюмінієві двері з поліамідною вставкою, так як вони мають високу міцність, і можуть використовуватися для дверей з шириною до 3200 мм і висотою до 2390 мм.

Для отримання високих показників теплової ефективності можна встановлювати енергозберігаючі склопакети ТМ Вікна КОРСА. Коефіцієнт опору теплопередачі при використанні двокамерного склопакета з енергозберігаючим склом становить 0,61 м2*К/Вт.

Алюмінієві теплі двері компанії Альянс Гранд забезпечують звукоізоляцію до 44 дБ. Такий рівень звукоізоляції дозволяє позбавитися більшості шумів і звуків з вулиці.

Холодні алюмінієві двері

"Холодні" алюмінієві вхідні двері компанії "Альянс Гранд" виготовляються з профілю компанії ALTEST (Болгарія). Профіль виконаний повністю з алюмінію і відрізняється високими показниками міцності та довговічності. Залежно від конструкції дверей використовуються рами, монтажною глибиною 37 мм та 43 мм. У «холодні» двері встановлюються склопакети завтовшки до 24 мм.

Широкий перелік профілів даної системи дозволяє виробляти розпашні, паралельно–розсувні та маятникові вхідні двері.

Алюминиевые двери в тамбуре

Алюмінієві вхідні двері із цільного алюмінієвого профілю ідеально підійдуть для наступних приміщень:

  • Приміщення, де двері відпрацьовують багато циклів відкриття (входи в торгові центри, заправки та інші будівлі, з великою кількістю відвідувачів).
  • Приміщення з тамбуром (коли вхідні двері не є єдиними між приміщенням та вулицею).
  • Як внутрішні двері в приміщеннях з різними температурними зонами або різним призначенням.

Типи відчинення дверей

Различные типы алюминиевых окон

Залежно від побажань клієнта, типу приміщення, а також умов місця встановлення, ми пропонуємо алюмінієві двері з розпашним, паралельно-зсувним або маятниковим типами відкриття.

Розпашні двері

Розпашні двері прості, надійні в експлуатації, можуть бути виконані без нижньої частини рами, роблячи дверний отвір зручним для проїзду коляски або візка.

Максимальні розміри відкритого дверного отвору становлять: 2200 х 2390 мм.

Паралельно-зсувні двері

Перевагою паралельно - зсувних дверей є відчинення без залучення додаткового місця. Такі двері можуть відчинятися як вручну, так і електричним приводом із датчиками руху.

Максимальні розміри відкритого дверного отвору становлять 3200 х 2390 мм.

Маятникові двері

Маятникові двері відчиняються в обидві сторони (двері в супермаркетах або метро), роблячи користування ними зручним як при вході, так і при виході з приміщення.

Завдяки вбудованому балансувальному механізму маятникові двері постійно прагнуть повернутися в закрите положення.

Основні переваги придбання алюмінієвих дверей компанії "Альянс Гранд"

Конструкційна міцність

Висока міцність алюмінієвих профілів дозволяє виготовляти двері для великих дверних отворів. Продумана конструкція внутрішніх перегородок сприяє збереженню геометричної форми протягом усього терміну експлуатації дверей.

Довговічність

Основним матеріалом, з якого виконуються двері є алюміній. Тому такі двері не схильні до корозії, кислот, масел, а також впливу сонячних променів. Покриття алюмінієвого профілю має підвищену стійкість до подряпин і зберігає зовнішній вигляд протягом усього періоду експлуатації.

Пожежна безпека

Алюмінієві вхідні двері компанії «Альянс Гранд» виготовляються із негорючих матеріалів.

Зовнішній вигляд

Алюмінієвий профіль може бути пофарбований у будь-який колір із палітри RAL за бажанням замовника. Склопакети можна покрити тонувальними плівками різних відтінків і прозорості, щоб двері ідеально вписалися в дизайн і стали окрасою Вашої будівлі.

Стійкість до взлому

Алюмінієвий профіль має високу стійкість до взлому, завдяки жорсткості та наявності внутрішніх перегородок. Для ще більшого підвищення безпеки можна укомплектувати такі двері склопакетом Тріплекс або загартованим склом.

Взломобезопасность алюминиевых окон

Додаткові переваги придбання алюмінієвих внутрішніх дверей компанії "Альянс Гранд"

Безкоштовний замір

Замовляючи алюмінієві міжкімнатні двері в компанії "Альянс Гранд" Ви отримуєте кваліфіковану консультацію, якісне вимірювання та попередній розрахунок вартості безпосередньо на своєму об'єкті.

Безкоштовна доставка

Доставка продукції містом - безкоштовна.

Високоякісний монтаж

Фахівці компанії "Альянс Гранд" виконають професійний монтаж алюмінієвих дверей. Якісний монтаж – запорука довгої працездатності алюмінієвих дверей, особливо з широкими відкритими отворами.

10 років гарантії

Продукція компанії "Альянс Гранд" відповідає всім європейським вимогам щодо якості. Алюмінієві двері прослужать Вам у кілька разів більше за гарантійний термін.

 

Ви маєте додаткові питання щодо алюмінієвих вхідних дверей компанії «Альянс Гранд»?

Якщо Ви хочете купити алюмінієві двері у Полтаві, наш менеджер надасть розгорнуту консультацію та допоможе Вам зробити правильний вибір.