Вхідні металопластикові двері

Зустрічають по одягу. Перше враження про Вашу компанію або житло складається на підставі вхідних дверей. Вхідні двері – один із основних елементів будь-якої будівлі. Люди бачать їх найчастіше, користуються ними.

Саме тому пластикові двері компанії «Альянс Гранд» відповідають низці вимог

Надійність та міцність

Металопластикові вхідні двері компанії «Альянс Гранд» мають високі параметри міцності. Ширина дверної стулки та рами становить 68 мм, а висота стулки – 118 мм. Це дозволяє використовувати посилене замкнуте армування профілю завтовшки 2 мм. Відповідно металопластикова конструкція виходить максимально жорсткою та міцною.

Усі пластикові двері компанії «Альянс Гранд» виконані із ПВХ профілю німецького концерну REHAU.

Для кріплення дверей на рамі ми використовуємо німецькі петлі дверей Dr. Hahn KT-N 6R. Такі петлі регулюються у шести напрямках, без зняття стулки. Максимальна допустима вага стулки – до 140 кг. Такі петлі гарантують довгу та надійну роботу Ваших вхідних дверей.

Енергоефективність

Металлопластиковые входные двери

Вхідні двері – один із важливих елементів, що зберігають тепло житла.

Залежно від вимог до енергоефективності, вони можуть виготовлятися з різною монтажною глибиною з металопластикового профілю REHAU:

 • 60 мм (REHAU ECOSOL 60)
 • 70 мм (REHAU EURO 70, REHAU KORSA DESIGN 70, REHAU BRILLANT DESIGN)
 • 80 мм (REHAU SYNEGO)
 • 86 мм (REHAU GENEO)

Вхідні двері систем 60 мм та 70 мм комплектуються порогами висотою 24 мм та 54 мм. Системи 80 мм та 86 мм комплектуються порогами висотою 20 мм.

Двері можуть виготовлятись як зовнішнього, так і внутрішнього відкривання, залежно від побажання замовника.

Естетичність

Установка пластиковых дверей в Полтаве

Завдяки своїй універсальності металопластикові вхідні двері відмінно підійдуть для приватних будинків, магазинів, офісів та адміністративних будівель.

Для того щоб двері ідеально вписалися в екстер'єр будівлі, вони можуть бути виконані в наступному виконанні:

 • Засклені із заповненням склопакетами різної товщини та виду.
 • Глухі – із заповненням термопанелями.
 • Засклені у верхній частині та непрозорій нижній.
 • Декоративні – зі складним архітектурним заповненням або декоративними елементами.

Вхідні двері компанії "Альянс Гранд" можуть комплектуватися склопакетами з наклеєною плівкою для тонування різної щільності для захисту приміщення від яскравого світла і сторонніх очей.

Любителям яскравих фарб ми можемо запропонувати склопакети з вітражами, шпросами (тонкі геометричні вставки з кольорового металу склопакет, що розділяють), об'ємними фацетними вставками (псевдокристали).

Двері компанії «Альянс Гранд» задовольнять побажання клієнтів на вигляд, і Ви отримаєте задоволення від використання дверей нашої компанії.

Міцність та захист від злому

Пластикові вхідні двері компанії «Альянс Гранд» відповідають не лише високими вимогами міцності, але й мають відмінні характеристики зі злобезпеки. Ми комплектуємо вхідні металопластикові двері фурнітурою німецького виробника GU.

Також для підвищення рівня захисту від злому пластикові двері можуть комплектуватись антизломною фурнітурою, з гаками або масивними ригелями в ролі запірних елементів. Дверна фурнітура може мати одну або кілька точок замикання. Більше точок замикання покращують щільність притиску стулки до рами і зменшують повітропроникність конструкції. Двері можна також доповнити різними засувками, штульповими елементами, електричними приводами відкриття та багатьом іншим.

Вхідні металопластикові двері можуть комплектуватись різними замками, такими як: SECURY, SECURY-EUROPA та SECURY-AUTOMATIC.

Замки SECURY і SECURY-AUTOMATIC мають три точки замикання, а замок SECURY-EUROPA має можливість додавання елементів замикання, тому може мати від трьох точок замикання до семи. Тип замку, що рекомендується, залежить від габаритних розмірів дверей.

Для додаткового захисту від злому металопластикові вхідні двері можуть комплектуватись склопакетами із загартованим склом або триплексом склом. Триплекс скло складається з двох стекол між якими знаходиться плівка. Таким чином скло стає дуже міцним та стійким до ударів. Навіть у разі розбиття такого скла воно не розсипається, а залишається на місці, тим самим не дозволяючи проникнути всередину приміщення.

Загартоване скло проходить термообробку, внаслідок чого стає неймовірно міцним і розбити його буде дуже складно.

Заощадження тепла. Шумоізоляція. Пило- і вологозахист

Купівлю металопластикових дверей у Полтаві варто здійснювати в компанії "Альянс Гранд", адже наші двері дозволяють зберегти тепло в приміщенні, а це – важливий фактор при виборі будь-яких вхідних дверей. Для покращення показників енергоефективності вхідні металопластикові двері комплектуються енергозберігаючими склопакетами. Такі склопакети можуть бути із низькоемісійним склом або мультифункціональним склом. Камери склопакета можуть заповнюватися інертними газами – Криптоном чи Аргоном. Вхідні металопластикові двері з такими енергоефективними склопакетами максимально зберігатимуть тепло в приміщенні.

Вхідні двері мають відмінну шумоізоляцію (не менше 43 дБ). Встановлення щіткових ущільнень у нижній частині дверей та подвійний контур ущільнення на бічних та верхніх частинах забезпечують надійний захист від попадання пилу та вологи з вулиці.

Установка металлопластиковых дверей в Полтаве

Вхідні металопластикові двері можуть бути виконані не лише у класичному білому кольорі. Завдяки широкому вибору дизайнерських рішень Ви можете втілити в життя всі Ваші найсміливіші ідеї щодо дизайну дверей. Профіль може бути заламінований або пофарбований у різні кольори та текстури дерев.

За потреби вхідні двері Альянс Гранд можуть бути обладнані довідниками німецької компанії GU. Доводчик забезпечує наступний функціонал:

Регульована швидкість закриття. Закриття дверей відбувається за дві фази. Більшість радіусу закриття, рух швидкий, останні градуси перед повним закриттям, проходять на зниженій швидкості.
Плавне відкривання. Двері відчиняються плавно, з легким опором, виключаючи можливість сильного удару об перешкоду.
Фіксація відкритого положення. Двері фіксуються у певному положенні. Як правило, у повністю відкритому.
Функція затримки закриття. Двері залишаються відкритими деякий час після відчинення, потім відбувається автоматичне закривання.


Купуючи вхідні металопластикові двері ТМ КОРСА, Ви отримуєте:

 • Безкоштовний замір. Наш майстер із вимірів не тільки правильно зафіксує розміри, але й надасть консультацію на місці безкоштовно!
 • Безкоштовна доставка. Двері будуть доставлені на об'єкт за рахунок компанії.
 • Кваліфікований монтаж.
 • Гарантійний термін – 10 років.

Виняткова якість вхідних пластикових дверей забезпечує працездатність дверей набагато довше за гарантійний термін.

Готові замовити якісні та доступні вхідні металопластикові двері у Полтаві?