Протиударний склопакет триплекс від ТМ Корса

Компанія Альянс Гранд дбає про безпеку вашого будинку і пропонує розглянути один з варіантів безпечного склопакета - триплекс.

Триплекс - технологія виготовлення скла, яка включає склеювання кілька шарів скла між собою полімерними матеріалами. У віконній промисловості найчастіше застосовується спеціальна плівка 1,5 мм яка знаходиться між листами.

Стеклопакет триплекс от альянс гранд

Запікають склопакет триплекс при температурі до 180°С, на відміну від загартованого скла, яке запікають при температурі до 700°C різко охолоджують потоком повітря до 30 - 40°С.

Склопакет триплекс по міцності вищий за звичайний склопакет, а якщо застосувати технологію склеювання загартованого скла, то це буде максимально міцний варіант.

Завдяки такій технології склопакет триплекс перевищує рівень безпеки у 6-8 разів звичайний склопакет. Таке скло важко розбити, а при розбиванні всі уламки залишаться на плівці.

стеклопакет триплекс продажа в полтаве

Наша компанія рекомендує застосовувати такий варіант склопакета при заскленні заміських будинків, вітрин магазинів, офісів, ресторанів, квартир.

В асортименті є як прозорий склопакет, так і склопакет триплекс із плівкою для тонування. Також ви можете замовити триплекс із вітражами, щоб підкреслити дизайн вашого будинку.

Якщо Вас зацікавила наша продукція та виникли додаткові питання, наші менеджери завжди раді детально проконсультувати.

Для детальної інформації або запису на безкоштовний замір звертайтесь за телефонами: +38 (067) 530-30-44 або +38 (050) 190-02-84

Ми раді кожному з вас. Чекаємо на Вас за адресою вул. Героїв АТО, 71а, офіс 323.