Вікна Rehau Ecosol 60 - в виконанні «Мінімальна комплектація»

Технічні характеристики Rehau ECOSOL 60

Конструкційна глибина 60 мм
Кількість камер 3 камери
Макс. товщина склопакету до 32 мм
Теплоізоляція  R=0,62 м²°C/Вт
Звукоізоляція  до Rw,P= 41 дБ
Зламобезпечність до класу WK-2 (A)
Повітропроникність клаc 4 згідно с EN 12207
Водонепроникність до класу 9A згідно с EN 12208
Ущільнення EPDM
Кількість контурів 2 контура ущільнення

Rehau ECOSOL 60 «Мінімальна комплектація»

Енергозберігаючі вікна з профілю REHAU - гарантія німецької якості.

REHAU ECOSOL 60 – трикамерна, конструктивна глибина - 60 мм.

REHAU ECOSOL 60 - це оптимальна пропозиція, де пріоритетом є якість і економічність. Конструкція ідеальна для дверей, як для балконних, так і для міжкімнатних. Також ми рекомендуємо цю профільну систему для господарських будівель і сантехнічних приміщень.

REHAU ECOSOL 60 - ідеальна пропозиція для застеклення лоджій і балконів, оптимально підходить для виготовлення дверей і вікон стандартних розмірів, а широкий вибір додаткових профілів дає можливість виготовляти надскладні конструкції.

Якщо при виборі вікон для Вас важливі якість та економічність, то вікна з профільних систем REHAU ECOSOL 60 саме для вас.

Вікна з цих профільних систем нададуть витонченості будь-якому інтер'єру. Два контури ущільнення затримують потік повітря, перешкоджають проникненню пилу і вологи, тим самим створюючи комфортний клімат в приміщенні.

Профільна система REHAU ECOSOL 60 може бути виконана в різних колірних рішеннях за вашим бажанням!

Особливості профільної системи  REHAU ECOSOL 60

REHAU ECOSOL 60 ідеально підходить як для застеклення балконів, так і для міжкімнатних дверей. Так само цю профільну систему можна використовувати для виготовлення вікон і дверей в господарських будівлях і сантехнічних приміщеннях.

  • Ширина камери армування (35 мм) дозволяє виготовляти конструкції великих розмірів;
  • Два контури ущільнення затримують повітряний потік і запобігають потраплянню пилу і вологи ззовні;
  • Високоякісна поверхня вікна High Definition Finishing (HDF) не вимагає складного догляду;
  • За рахунок скошеного фальца рами і створки поліпшене водовідведення, що забезпечує кращий догляд за вікном.

Вікна ТМ "Корса" з профільної системи Rehau Ecosol 60

REHAU ECOSOL 60 – це класичний трикамерний ПВХ профіль, виробництва німецького концерну REHAU. Особливістю виробів з REHAU ECOSOL 60 є поєднання комфортної ціни і гарантованої високої якості.

Варіанти для застосування REHAU ECOSOL 60 дуже різноманітні. Це зимові сади і тераси, вікна і двері, балконні блоки і балконні рами, внутрішні перегородки.

Також варто звернути Вашу увагу на запатентовану технологію виготовлення великих створок ТМ Вікна КОРСА. Трикамерні профілі всіх виробників мають істотне обмеження. Через малий переріз профілю, кути створок мають запас міцності, що дозволяє робити її (відкривається частина) розміром не більше ніж 2100мм х 700мм, і вагою не більше 50кг. Конструктори ТМ Вікна КОРСА розробили технологію, яка дозволяє вдвічі збільшити даний показник. Створка з трикамерного профілю REHAU ECOSOL 60 ТМ Вікна КОРСА може досягати розміру 2100мм * 1300мм і важити 100 кг. Це нововведення значно розширює сферу застосування REHAU ECOSOL 60. Громіздкі внутрішні перегородки і балконні рами, внутрішні перегородки, а особливо тераси і зимові сади тепер можуть складатися з створок вдвічі більшого розміру і отримувати більше світла, свіжого повітря і комфорту.

Заказать окна Корса в Полтаве

А тепер – деталі про REHAU ECOSOL 60:

Енергозбереження

Коефіцієнт опору теплопровідності профілю REHAU ECOSOL 60 - 0,62 м2 * °C / Вт. Вироби з даного профілю найкраще підійдуть для балконів, лоджій, частково опалювальних або не опалювальних зимових садів і терас, внутрішніх перегородок офісів, адміністративних будівель і торгових центрів. Там, де конструкція з REHAU ECOSOL 60 є не єдиною огороджувальної конструкцією між вулицею і опалювальним приміщенням.

Звукоізоляція

41 дБ. REHAU ECOSOL 60 ефективно знижує інтенсивність шуму, приносячи у Ваше життя комфорт і спокій. Фоновий шум в повному обсязі буде поглинений. Через закриті вікна ви приглушено почуєте тільки найсильніші звуки (виття сирен, постріл вихлопної труби, гуркіт грому і т.п.).

Захист від пилу і вологи

Вікна та двері REHAU ECOSOL 60 мають два замкнутих контури ущільнення. На створці і на рамі профілю. У закритому положенні вікно повністю герметично. Якісний ущільнювач на основі каучуку зносостійкий, а також залишається еластичним при будь-якій температурі. І, що дуже практично, при пошкодженні його легко замінити.

Конструкційна міцність

Міцність профілю REHAU ECOSOL 60 дозволяє виготовляти з нього конструкції будь-якої складності. А з використанням запатентованої ТМ Вікна КОРСА технології "Велика створка", ще й робити елементи вікна великого розміру (до 2100мм х 1300мм). Для зимових садів, терас і внутрішніх перегородок існує широка гама різноманітних підсилюючих профілів і пластин, які закриваються декоративними накладками.

Безпека

Вікна та двері ТМ Вікна КОРСА з профілю REHAU ECOSOL 60 можуть комплектуватися фурнітурою з антивзломними елементами на Ваш вибір. Також ще більше захищеною Ваша квартира або будинок стануть зі склопакетами зі склом Триплекс або з загартованим склом.

Зовнішній вигляд

Лінія по ламінації ПВХ профілів є однією з частин високотехнологічного виробництва ТМ Вікна КОРСА. Ламінація проводиться імпортними плівками високої якості. Вони стійкі до вигорання на сонці і перепадів температур. Профіль REHAU ECOSOL 60 може бути декорований під дерево, ламінація може бути як білою, так і кольоровою (наприклад, профіль з декором «золотий дуб» матиме світло коричневий колір ПВХ). Ламінація, за вашим бажанням, може бути двох і односторонньою. Будь-які кольори по RAL, кілька декорів під дерево, одне або двостороннє виконання - будь-яке виконання під Ваш інтер'єр!

Невисока вартість

Найважливіша перевага REHAU ECOSOL 60 - це невисока вартість при гідній якості. Вікна та двері з цього профілю вдало поєднують в собі кращі показники ефективності металопластикових конструкцій, і при цьому, дають вам можливість заощадити на покупці.

Фурнітура і склопакети

У металопластикових вікнах компанія Альянс Гранд використовує фурнітуру преміум якості UNI-JET від німецького виробника GU (Gretsch-Unitas) а також склопакети від ТМ Корса.

Додаткові переваги для Вас від компанії «Альянс-Гранд»

  • Безкоштовний замір. Всі виміри Компанія "Альянс-Гранд" виконує безкоштовно.
  • Безкоштовна доставка. Доставка ваших виробів здійснюється на спеціалізованому транспорті за рахунок компанії.
  • Якісний монтаж. Вікна та двері, внутрішні перегородки, зимові сади і тераси з профілю REHAU ECOSOL 60 - це високотехнологічні конструкції, для яких необхідний професійно виконаний монтаж. Ви ж хочете, щоб ваші конструкції виконували всі функції, передбачені заводом-виробником? Для цього необхідно скористатися послугами професіоналів компанії "Альянс-Гранд", які постійно проходять навчання від заводів-виробників REHAU і ТМ Вікна КОРСА!
  • 10 років гарантії. Німецький профіль REHAU, німецька фурнітура GU, німецьке та австрійське обладнання, досвідчений персонал - ви можете бути впевнені в якості та надійності вікон і дверей ТМ Вікна КОРСА.

Вікна та двері з профілю REHAU ECOSOL 60 - це оптимальний вибір співвідношення невисокої ціни і відмінної якості!

Залишилися питання?

На всі Ваші запитання відповість наш кваліфікований менеджер.

Хочете замовити якісні та недорогі конструкції з профілю REHAU ECOSOL 60 в Полтаві та Полтавській області?

Компанія Альянс Гранд завжди до Ваших послуг.