Металопластикові вікна Rehau Euro 70 - комплектація у виконанні "Оптимальна"

Технічні характеристики Rehau EURO 70

Конструкційна глибина 70 мм
Кількість камер 5 камер
Макс. товщина склопакету до 40 мм
Теплоізоляція R=0,77 м²°C/Вт
Звукоізоляція до Rw,P= 43 дБ
Зламобезпечність до класу WK-2 (A)
Повітропроникність клас 4 згідно с EN 12207
Водонепроникність до класу 9A згідно с EN 12208
Ущільнення EPDM
Кількість контурів 2 контура ущільнення притвору

Rehau EURO 70 - комплектація металопластикових вікон у виконанні "Оптимальна"

REHAU EURO 70 - ця п'ятикамерна профільна система по праву називається сучасним стандартом вікон. Це той випадок, коли є все необхідне і відповідної якості.

Вікна з профілю REHAU EURO 70 поєднують в собі серйозні показники звукоізоляції, захист від шуму і пилу, високі енергозберігаючі характеристики і елегантний зовнішній вигляд. Монтажна глибина 70 мм і п'ятикамерна будова забезпечують високі показники опору теплопровідності.

REHAU EURO 70 - це універсальна профільна система. Її конструкційні та енергозберігаючі характеристики дозволяють виготовляти всі види металопластикових конструкцій.

Особливості профільної системи REHAU EURO 70

  •  Рівень теплоізоляції дозволяє економити сімейний бюджет на опаленні та кондиціонуванні;
  • Звукоізоляція (до 43 дБ) дає можливість насолоджуватися тишею, навіть якщо за вікном шумна траса;
  • Ширина камери армування становить 35 мм, завдяки чому можна виготовляти конструкції великих розмірів;
  • Два контури ущільнення не дають повітряному потоку, пилу і волозі проникати в приміщення ззовні;
  • Велика різноманітність лінійки додаткових профілів дає можливість проявити фантазію в конструкційних рішеннях.

Вікна корса з профільної системи Rehau Euro 70 – оптимальне вікно за оптимальну ціну

З усього розмаїття профілів REHAU, профіль REHAU EURO 70 є «золотою серединою».

REHAU EURO 70 - ця п'ятикамерна профільна система по праву називається сучасним стандартом вікон. Це той випадок, коли є все необхідне і відповідної якості.

Вікна з профілю REHAU EURO 70 поєднують в собі серйозні показники звукоізоляції, захист від шуму і пилу, високі енергозберігаючі характеристики і елегантний зовнішній вигляд. Монтажна глибина 70 мм і п'ятикамерна будова забезпечують високі показники опору теплопровідності.

REHAU EURO 70 - це універсальна профільна система. Її конструкційні та енергозберігаючі характеристики дозволяють виготовляти всі види металопластикових конструкцій.

А тепер – деталі про REHAU EURO 70

Енергозбереження

Оптимальне збереження тепла взимку і відчутна економія на опаленні, забезпечуються високим коефіцієнтом опору теплопередачі вікон ТМ Вікна КОРСА з профілю REHAU EURO 70 – 0,77 м2*°С/Вт. Це перевищує необхідні для України 0,75 м2 * °C / Вт. Дані показники збереження тепла забезпечуються п'ятикамерною будовою профілю і можливістю встановлювати енергозберігаючі склопакети ТМ Вікна КОРСА до 40 мм завтовшки. Наповнення склопакетів інертним газом і використання енергозберігаючого скла істотно збільшують енергоефективність вікна.

Звукоізоляція

П'ять камер профілю і двокамерний склопакет товщиною 40 мм, забезпечують надійний захист від стороннього шуму. Звукоізоляція вікон ТМ Вікна КОРСА з профілю REHAU EURO 70 становить 43 дБ. Цього достатньо, щоб поглинути практично весь фоновий шум зовні.

Захист від пилу і вологи

Два контури ущільнення з високоякісного EPDM ущільнювача REHAU роблять вікна з REHAU EURO 70 повністю герметичними. Контури ущільнення замкнуті, що виключає потрапляння вологи і пилу в приміщення при закритому вікні. І, що дуже практично, при пошкодженні його легко замінити.

Конструкційна міцність

Міцність віконної конструкції залежить від певних показників, найбільш важливі – це міцність зварювання кутових з'єднань і якісне армування, закріплене згідно технології. Кутові з'єднання профілю REHAU EURO 70 пройшли сертифікаційні випробування і показали подвійний запас міцності. Армування, що використовується у вікнах КОРСА з профілю REHAU EURO 70 має товщину 1,5 мм і закріплено в профілі строго відповідно до технічної документації.
У Вас є можливість в цьому переконатися! Потрібно розглянути ваші нові вікна до монтажу. Зверніть увагу на зовнішній торець рами, кріпильні елементи повинні розташовуватися на відстані не більше 60 см один від одного.

Безпека

У разі необхідності підвищити рівень безпеки приміщення, компанія "Альянс-Гранд" пропонує замовляти вікна REHAU EURO 70 з антивзламною фурнітурою і ударостійкими склопакетами. Фурнітура GU Uni-Jet, яка поставляється "за замовчуванням", випускається з грибоподібними цапфами, і на 50% укомплектовано антівзламними функціями.

При доукомплектації вікна (за невелику доплату) антівзламними відповідними планками GU, відкриття його за допомогою віджиму монтировкою буде неможливо. Також Ваші склопакети можна посилити склом Триплекс або загартованим склом. Такий склопакет стійкий до ударних навантажень і проникнути через нього в приміщення не вийде.

Зовнішній вигляд

Лінія по ламінації ПВХ профілів є однією з частин високотехнологічного виробництва ТМ Вікна КОРСА. Ламінація проводиться імпортними плівками високої якості. Вони стійкі до вигорання на сонці і перепадів температур. Ламінація, за вашим бажанням, може бути двох і односторонньою. Будь-які кольори по RAL, кілька декорів під дерево, одне або двостороннє виконання - будь-яке під Ваш інтер'єр!

Фурнітура і склопакети

У металопластикових вікнах компанія Альянс Гранд використовує фурнітуру преміум якості UNI-JET від німецького виробника GU (Gretsch-Unitas) а також склопакети від ТМ Корса.

Різноманітність конструкцій

ТМ Вікна КОРСА є власником запатентованих технологій і виробляє конструкції будь-якої складності і форми. Звичайні прямокутні вікна, арочні вікна, трапеції, кола і навіть овали. ТМ Вікна КОРСА виготовить для Вас будь-яку конструкцію, яку ви захочете!

Додаткові переваги для Вас від компанії «Альянс-Гранд»

  • Безкоштовний замір. Всі виміри Компанія "Альянс-Гранд" виконує безкоштовно.
  • Безкоштовна доставка. Доставка ваших виробів здійснюється на спеціалізованому транспорті за рахунок компанії.
  • Якісний монтаж. Вікна та двері, внутрішні перегородки, зимові сади і тераси з профілю REHAU EURO 70 - це високотехнологічні конструкції, для яких необхідний професійно виконаний монтаж. Ви ж хочете, щоб ваші конструкції виконували всі функції, передбачені заводом-виробником? Для цього необхідно скористатися послугами професіоналів компанії "Альянс-Гранд", які постійно проходять навчання від заводів-виробників REHAU і ТМ Вікна КОРСА!
  • 10 років гарантії. Німецький профіль REHAU, німецька фурнітура GU, німецьке та австрійське обладнання, досвідчений персонал - ви можете бути впевнені в якості та надійності вікон і дверей ТМ Вікна КОРСА.

REHAU EURO 70 - це той випадок, коли є все необхідне і оптимальної якості!

Залишилися питання?

На всі Ваші запитання відповість наш кваліфікований менеджер.

Хочете купити оптимальні за ціною і якістю конструкції з профілю REHAU EURO 70 в Полтаві та Полтавській області?

Компанія Альянс Гранд завжди до Ваших послуг.