Rehau GENEO PHZ - 6-ти камерна профільна система

Технічні характеристики Rehau GENEO PHZ

Конструкційна глибина 86 мм
Кількість камер 6 камер
Макс. товщина склопакету до 53 мм
Теплоізоляція R= 1,29 - 1.28 м²°C/Вт
Звукоізоляція без стального армування до Rw,P = 47 дБ (зі склом Rw,P = 50 дБ)
Зламобезпечність до класу WK-3 (A) (адаптований ENV 1627)
Повітропроникність класc 4 згідно з EN 12207
Водонепроникність до класу 9A згідно з EN 12208
Ущільнення RAU-PREN
Кількість контурів контура ущільнення

Віконна система «REHAU GENEO PHZ»

REHAU GENEO PHZ  – це високотехнологічна розробка компанії REHAU. Ексклюзивна 6-ти камерна профільна система завглибшки 86 мм, виготовлена з матеріалу RAU-FIPRO. Основа профілю посилена скло-фіброю (питома межа міцності скловолокна втричі вища, ніж у сталі, а модуль пружності більш ніж у 15 разів вищий, ніж у бетону). Важливу роль у профільній системі REHAU GENEO PHZ відіграють спеціальні термомодулі та вбудований середній контур ущільнення. Це і є запорука досягнення таких високих показників енергоефективності.

Вікна з профілю REHAU GENEO PHZ – це чудове рішення для пасивних будинків і будинків з низьким споживанням енергоресурсів, оскільки вони мають найвищі показники теплоізоляції.

Особливості вікон Rehau GENEO PHZ

1. Через відсутність металевого армування ця система на 40% легша за інші:

 • легкість під час транспортування;
 • зручність монтажу конструкції;
 • зниження навантаження на будівлю;
 • зменшення ваги стулки, що робить комфортнішим процес відкриття та закриття конструкції, продовжуючи термін служби фурнітури.

2. Енергозберігаючі характеристики вікна збільшуються за рахунок установки спеціальної термовставки, яка використовується замість сталевого армування.

3. Міцність та жорсткість конструкцій – максимальна завдяки наявності армуючого шару в кутах, що призводить до більшої стабільності звареної конструкції.

4. Повна герметичність рахунок наявності додаткового центрального контуру ущільнення.

5. Форми та розміри вікон – на Ваше бажання, вишуканий дизайн, розроблений з урахуванням останніх тенденцій європейської архітектури.

6. Надійна система зламобезпеки та рівень шумоізоляції, недосяжний для попередніх моделей.

7. Високий комфорт експлуатації, який досягається завдяки:

 • ущільнювачам нового покоління із матеріалу RAU PREN, що дозволяє знизити зусилля закриття стулок на 10%;
 • антистатичної гладкої поверхні, що полегшує догляд за вікнами;
 • похилим фальцем, через який здійснюється відведення вологи.

Вікна із профільної системи REHAU GENEO PHZ – вибір для "пасивного" будинку

Німецька компанія REHAU, більш ніж за 60 років своєї плідної роботи, неодноразово підтверджувала своє лідерство в галузі енергозберігаючих технологій. Співробітники компанії REHAU постійно покращують та розробляють технології, які задовольняють сучасні запити клієнтів. Особливу увагу компанія приділяє енергоефективності, збереженню тепла та температури у приміщенні взагалі, дотримуванню екологічних норм під час виробництва своєї продукції.

Саме для "пасивних" будинків (будинків з нульовими втратами тепла) було розроблено вдосконалений варіант профільної системи REHAU GENEO - REHAU GENEO PHZ.

Пасивний будинок - енергозберігаючий будинок, основною особливістю якого є відсутність необхідності опалення або мале енергоспоживання за рахунок застосування пасивних методів енергозбереження - в середньому близько 10% від питомої енергії на одиницю площі, яку споживають більшість сучасних будівель.

Технології «пасивних» будинків активно використовуються в Європі, а з подорожчанням вартості комунальних послуг користуються попитом і в Україні.

Максимально високий рівень теплоізоляції – це головна відмінність даної профільної системи. Профільна система сертифікована для використання у пасивних будинках. Відповідно до європейських норм (EN 10077) коефіцієнт опір теплопередачі для вікон у будинки з пасивним опаленням має становити близько 1,25 м²℃/Вт. Вікна виготовлені з профілю REHAU GENEO PHZ та оснащені двокамерним енергозберігаючим склопакетом із пластиковою дистанцією та заповненням газом Криптон мають показники навіть більше, ніж потрібно.

Чому профіль REHAU GENEO PHZ найкращий за енергоефективністю?

Найбільш важливим елементом є використання новітньої розробки – матеріалу RAU-FIPRO на основі фіброволокна. Висока міцність цього матеріалу дає можливість виробляти вікна з профільної системи REHAU GENEO PHZ без сталевого армування в 90% випадків (саме собою сталеве армування є мостом холоду і без нього вікно тепліше). Замість сталевого армування можна використовувати спеціальну термовставку, яка покращує енергозберігаючі характеристики вікна.

Саме завдяки цьому профільна система REHAU GENEO PHZ ідеально підходить для будинків з пасивним опаленням.

Ще один бонус – це те, що без армування вікна легше, а це означає, що навантаження на фурнітуру також менше.

Також профільній системі REHAU GENEO PHZ дуже важливі спеціальні термомодулі та вбудований середній контур ущільнення. Саме завдяки їм досягаються такі якісні показники енергоефективності.

ВІкна REHAU GENEO PHZ гарантовано збережуть тепло у Вашій оселі і відчутно знизять рівень вуличного шуму завдяки шести ізольованим повітряним камерам у профілі.

Монтажна глибина профілю становить 86 мм. Це дає можливість компанії «Альянс-Гранд» встановлювати склопакети товщиною до 53 мм, що, в свою чергу, найкраще впливає на теплоізоляційні властивості вікна.

Хотілося б звернути увагу на високі звукоізоляційні характеристики профільної системи REHAU GENEO PHZ. Ця профільна система гарантовано поглине до 47 дБ шуму. Якщо ж брати до уваги звукоізоляцію разом зі склопакетом, цей показник може досягати 50 дБ.

Вам потрібний оригінальний дизайн вікна? Ви звернулися за адресою! Найширший вибір дизайнерських пропозицій дає можливість ТМ Вікна Корса виробляти вікна різних кольорів та форм. А надані Вам варіанти декорування склопакетів вразять Вас різноманітністю виконання.

Підсумуємо: якщо ключовим при виборі вікна для Вас є енергозбереження, то профільна система REHAU GENEO PHZ це Ваш вибір! Вона ідеально впишеться в конструкцію пасивного будинку та добре утеплених будинків.

Додаткові переваги для Вас від компанії «Альянс-Гранд»

 • Безкоштовний замір. Всі виміри Компанія "Альянс-Гранд" виконує безкоштовно.
 • Безкоштовна доставка. Доставка ваших виробів здійснюється на спеціалізованому транспорті за рахунок компанії.
 • Якісний монтаж. Вікна та двері, внутрішні перегородки, зимові сади і тераси з профілю REHAU - це високотехнологічні конструкції, для яких необхідний професійно виконаний монтаж. Ви ж хочете, щоб ваші конструкції виконували всі функції, передбачені заводом-виробником? Для цього необхідно скористатися послугами професіоналів компанії "Альянс-Гранд", які постійно проходять навчання від заводів-виробників REHAU і ТМ Вікна КОРСА!
 • 10 років гарантії. Німецький профіль REHAU, німецька фурнітура GU, німецьке та австрійське обладнання, досвідчений персонал - ви можете бути впевнені в якості та надійності вікон і дверей ТМ Вікна КОРСА.

Вікна та двері з профілю REHAU GENEO PHZ – це оптимальний вибір для пасивних будинків!

Залишилися питання?

На всі Ваші запитання відповість наш кваліфікований менеджер.

Бажаєте замовити якісні та недорогі конструкції з профілю REHAU GENEO PHZ в Полтаві та Полтавській області?

Компанія Альянс Гранд завжди до Ваших послуг.