Rehau GENEO - система "Максимальна"

Технические характеристики Rehau GENEO

Конструкційна глибина 86 мм
Кількість камер 6 камер
Макс. товщина склопакету до 44 мм
Теплоізоляція R= 1,16 м²°C/Вт
Звукоізоляція до Rw,P= 46 дБ
Зламобезпечність до класу WK-3 (A) (адаптований ENV 1627)
Повітропроникність класc 4 згідно з EN 12207
Водонепроникність до класу 9A згідно з EN 12208
Ущільнення RAU-PREN
Кількість контурів контура ущільнення

Металопластикові вікна Rehau GENEO - "Максимальна" комплектація

REHAU GENEO – це розробка ноу-хау від компанії REHAU. Унікальна 6-ти камерна профільна система завглибшки 86 мм, виготовлена з матеріалу RAU-FIPRO. Основа профілю посилена скло-фіброю (питома межа міцності скловолокна втричі вища, ніж у сталі, а модуль пружності більш ніж у 15 разів вищий, ніж у бетону).

Вікна з профілю REHAU GENEO - це ідеальне рішення для пасивних будинків і будинків з низьким споживанням енергоресурсів, так як мають найвищі показники теплоізоляції.

Переваги профільної системи Rehau GENEO

1. Ця система легша, ніж решта, тому що в ній відсутнє металеве армування, а це, у свою чергу, має такі «плюси»:

 • легкість під час транспортування;
 • зручність монтажу конструкції;
 • зниження навантаження на будівлю;
 • зменшення ваги стулки, що робить комфортнішим процес відкриття та закриття конструкції, продовжуючи термін служби фурнітури.

2. Міцність та жорсткість конструкцій – максимальна, завдяки наявності армуючого шару в кутах, що призводить до більшої стабільності звареної конструкції.

3. Повна герметичність за рахунок наявності додаткового центрального контуру ущільнення.

4. Форми та розміри вікон – на Ваше бажання, вишуканий дизайн, розроблений з урахуванням останніх тенденцій європейської архітектури.

5. Надійна система зламобезпеки та рівень шумоізоляції, недосяжний для попередніх моделей.

6. Високий комфорт експлуатації, який досягається завдяки:

 • ущільнювачам нового покоління із матеріалу RAU PREN, що дозволяє знизити зусилля закриття стулок на 10%;
 • антистатичної гладкої поверхні, що полегшує догляд за вікнами;
 • похилим фальцем, за рахунок якого здійснюється відведення вологи.

Металопластикові вікна REHAU GENEO - іноваційне енергозбереження

 

Профіль REHAU GENEO – це найновіша прогресивна технологія німецького концерну REHAU. Складається із шести повітряних камер. Цей профіль розроблявся як найкраща пропозиція для енергозбереження з усіх представлених сьогодні на ринку. Конструкційна глибина 86 мм забезпечує профілю приголомшливі характеристики з енергозбереження.

REHAU GENEO поряд з найвищими показниками збереження тепла, має приголомшливу міцність. Він виготовлений із інноваційного матеріалу RAU-FIPRO. Цей волокнистий композит, який використовується для виробництва болідів «Формула 1», перетворює вікна REHAU GENEO на надзвичайно міцні конструкції.

Згідно з проведеними випробуваннями, у 90% випадків запасу міцності вистачає, щоб виготовляти вікна без використання сталевого армування. Така технологія значно підвищує опір теплопередачі та зменшує вагу конструкції, що значно продовжує термін служби фурнітури.

REHAU GENEO – це всі провідні віконні технології в одному виробі. Цей профіль має найкращі показники абсолютно за всіма параметрами:

Найкраще збереження тепла

Опір теплопровідності більш ніж удвічі вище, ніж у стандартних п'яти камерних систем, до 1,67 м2 * °C / Вт з енергозберігаючим склопакетом ТМ Вікна КОРСА. Для порівняння, будівельними нормами України передбачено значення 0,75 м2*°C/Вт. Енергоефективні склопакети від ТМ Вікна Корса можуть мати товщину до 44 мм.

Найкраща звукоізоляція

Майже повне поглинання звуків зовні – до 50 дБ. Шум найжвавіших магістралей не зможе проникнути через зачинені вікна із профілю REHAU GENEO. Комфорт та затишок, міцний та здоровий сон всій родині, все це буде у Вашому домі завдяки профільній системі REHAU GENEO.

Захист від пилу та вологи

Систему з додатковим контуром ущільнення можна вважати найкращою на сьогоднішній день. Покращені характеристики захисту від пилу та вологи досягаються завдяки не двом, як у більшості систем, а трьом контурам ущільнення. У комплексі з двома нерозривними контурами високоякісного ущільнювача EPDM, використовується середній контур ущільнення. Середній ущільнювач, пелюсткового типу, виготовлений із технологічного матеріалу RAU-PREN, еластичного та стійкого до навантажень.

Конструкційна міцність

Завдяки великій площі перерізу REHAU GENEO, кутові зварні з'єднання конструкцій є надзвичайно міцними. Армування використовується тільки для виготовлення конструкцій великого розміру.

Фурнітура і склопакети

У металопластикових вікнах компанія Альянс Гранд використовує фурнітуру преміум якості UNI-JET від німецького виробника GU (Gretsch-Unitas) а також склопакети від ТМ Корса.

Безпека

Висока конструкційна міцність забезпечує для REHAU GENEO високу стійкість до злому (клас WK-3(A)). Можливо відчутно посилити антизломну стійкість вікон з REHAU GENEO, доукомплектувавши фурнітуру GU антизламними планками, а склопакети - склом Триплекс або загартованим склом.

Відкриття вікна способом «віджиму» стулки стає неможливим, після того, як грибоподібні цапфи фурнітури, заходять в антизламні планки у відповідь.

Склопакети ТМ Вікна Корса із загартованим склом витримують високі ударні навантаження. Якщо, все-таки, загартоване скло вдасться розбити, воно розсипається на безпечні уламки розміром 5 мм. Скло триплекс - цє сендвіч з двох стекол і плівки між ними. При розбитті зберігає цілісність, не висипаючись із склопакета.

Зовнішній вигляд

Вікна REHAU GENEO - гладкі блискучі, білі. У разі потреби компанія «Альянс-Гранд» надасть Вам широку колірну гаму та вибір декорів від виробника - ТМ Вікна КОРСА - понад 20 кольорів по RAL, декори під дерево різних порід.

Ламінування профілів здійснюється ТМ Вікна Корса на власній лінії ламінації. Плівки RENOLIT SE (Німеччина) мають підвищену стійкість до ультрафіолетового випромінювання, зберігають свої високі характеристики весь період експлуатації вікон. У Вас буде можливість вибрати потрібний колір і текстуру профілю вікна!

Різноманітність конструкцій

Підвищена міцність профілю REHAU GENEO дає можливість виготовляти конструкції будь-якого розміру та форми. Запатентовані технології, розроблені нашим партнером – ТМ Вікна КОРСА, надають Вам необмежені можливості для замовлення нестандартних конструкцій. Еркерні балкони, зимові сади та тераси, трапецеподібні та трикутні конструкції, різноманітність варіантів відкриттів – Ви отримаєте все, що захочете!

Додаткові переваги для Вас від компанії «Альянс-Гранд»

 • Безкоштовний замір. Всі виміри Компанія "Альянс-Гранд" виконує безкоштовно.
 • Безкоштовна доставка. Доставка ваших виробів здійснюється на спеціалізованому транспорті за рахунок компанії.
 • Якісний монтаж. Вікна та двері, внутрішні перегородки, зимові сади і тераси з профілю REHAU - це високотехнологічні конструкції, для яких необхідний професійно виконаний монтаж. Ви ж хочете, щоб ваші конструкції виконували всі функції, передбачені заводом-виробником? Для цього необхідно скористатися послугами професіоналів компанії "Альянс-Гранд", які постійно проходять навчання від заводів-виробників REHAU і ТМ Вікна КОРСА!
 • 10 років гарантії. Німецький профіль REHAU, німецька фурнітура GU, німецьке та австрійське обладнання, досвідчений персонал - ви можете бути впевнені в якості та надійності вікон і дверей ТМ Вікна КОРСА.

Вікна та двері з профілю REHAU GENEO - це найінноваційніші технології!

Залишилися питання?

На всі Ваші запитання відповість наш кваліфікований менеджер.

Хочете замовити якісні та недорогі конструкції з профілю REHAU GENEO в Полтаві та Полтавській області?

Компанія Альянс Гранд завжди до Ваших послуг.