Rehau Korsa DESIGN 70 - комплектація профілю "Фірмова"

Технічні характеристики Rehau Korsa DESIGN 70

Конструкційна глибина 70 мм
Кількість камер 5 камер
Макс. товщина склопакету до 40 мм
Теплоізоляція R= 0,77 м²°C/Вт
Звукоізоляція до Rw,P= 43 дБ
Зламобезпечність до класу WK-2 (A) (адаптований ENV 1627)
Повітропроникність клаc 4 згідно с EN 12207
Водонепроникність до класу 9A згідно с EN 12208
Ущільнення EPDM
Кількість контурів 2 контура ущільнення

Вікна Rehau Korsa DESIGN 70 - «Фірмова» комплектація

REHAU KORSA DESIGN 70 - п'ятикамерна профільна система, створена в результаті співпраці партнерів: світового лідера у використанні полімерних матеріалів у будівельній галузі, німецького концерну REHAU та лідера українського ринку ТМ "Вікна КОРСА".

Вікна із профільної системи REHAU KORSA DESIGN 70 будуть ідеальним рішенням для Вашого інтер'єру. Різноманітність форм та кольорів профілю, стулки з покращеним дизайном, відкривають широкі горизонти для польоту фантазії дизайнера!

Особливості профільної системи Rehau Korsa DESIGN 70

 • Двокамерне двопелюсткове ущільнення без зварених стиків з EPDM каучуку REHAU не втрачає своєї еластичності;
 • Широка поверхня прилягання ущільнювача на коробці та стулці робить конструкцію максимально герметичною;
 • Захист нижнього приводу рами під час злив за допомогою виступу стулки;
 • Системна глибина 70 мм, 5 камер теплоізоляції та склопакет товщиною до 40 мм – це гарантоване тепло та комфорт за будь-яких кліматичних умов;
 • Спеціальні упори (ніжки для армування) створюють повітряний прошарок між армуванням та профілем, що запобігає втратам тепла по монтажному шву;
 • П-подібне армування дозволяє проектувати вікна великого розміру.
 • Широкий вибір кольорів конструкцій відкриває широкі можливості для оформлення Вашої оселі з дизайнерським підходом.

Металопластикові вікна REHAU KORSA DESIGN 70 – досвід партнерів, втілений у життя

REHAU KORSA DESIGN 70 – відмінний результат розробки ТМ Вікна КОРСА та концерну REHAU. Основною ідеєю для створення профілю REHAU KORSA DESIGN 70 було втілити найкращі якості профілів REHAU в одній системі та надати можливість клієнтам придбати її за прийнятною ціною.

Дана профільна система має відмінні енергозберігаючі якості. Монтажна глибина 70 мм та п'ятикамерна будова забезпечують високі показники опору теплопровідності. З конструкціями REHAU KORSA DESIGN 70 ТМ Вікна КОРСА Ви зможете заощаджувати значні кошти на опаленні та кондиціонуванні.

Створення профілю REHAU KORSA DESIGN 70 із зовнішнього боку вікна має оригінальну округлу форму. Гарний виступ стулки, з плавним, округлим вигином у верхній частині, надає вікнам дизайнерської витонченості.

Докладніше про переваги профілю REHAU KORSA DESIGN 70

Енергозбереження

Як і всі п'ятикамерні системи REHAU глибиною 70 мм, REHAU KORSA DESIGN 70 має досить серйозні характеристики заощадження тепла. Вікна та двері ТМ Вікна КОРСА з цього профілю легко досягають показника 0,77 м2*℃/Вт. Це вище за необхідні 0,75 м2*℃/Вт для України. Такі високі показники зроблять Ваш будинок більш енергоефективним, а витрати на опалення та кондиціювання – мінімальними!

Захист від шуму

REHAU KORSA DESIGN 70 гарантовано поглинає до 43 дБ шуму. Через закриті вікна Ви лише приглушено зможете почути дзвінкі звуки - гуркіт грому, сирени машин або хлопки петарди. Весь фоновий шум поглинеться конструкцією з даної профільної системи.

Захист від пилу та вологи

Частини REHAU KORSA DESIGN 70, що відкриваються, оснащені двома контурами ущільнення. Один контур знаходиться на стулку профілю, інший на рамі. Обидва контури ущільнення виконані суцільними. Це досягається шляхом протягування цільного відрізка ущільнювача по всьому контуру рами або стулки. Ущільнювач REHAU, що використовується ТМ Вікна КОРСА, виготовляється з високоякісного каучуку та зберігає всі свої властивості протягом усього періоду експлуатації вікон. Кінці ущільнювача з'єднуються клейовим методом, використовуючи високоміцний клей REHAU. Дуже важливою перевагою такого способу ущільнення вікон є можливість заміни ущільнювача. У разі пошкодження ущільнювач змінюється легко, без виклику майстра самим клієнтом.

Конструкційна міцність

Профіль REHAU KORSA DESIGN 70 має значний кутовий переріз із великою кількістю перегородок. Це забезпечує велику площу поверхні, що зварюється, а відповідно, жорсткість і конструкційну міцність кутових з'єднань. Одним з обов'язкових випробувань для отримання сертифіката на вікна та двері ТМ Вікна КОРСА є випробування кутових з'єднань на злам. Кутові з'єднання профілю REHAU KORSA DESIGN 70 проходять це випробування з подвійним запасом міцності. Рами та стулки REHAU KORSA DESIGN 70 армуються П-подібним профільованим армуванням товщиною 1,5 мм. Міцність кутових з'єднань та використання якісного армування, в комплексі, роблять конструкцію надмірно міцною.

Безпека

П'ятикамерний профіль REHAU KORSA DESIGN 70 має значний опір до злому. Значно підвищити цей показник дає можливість використання антизломної фурнітури та посилених склопакетів. Цапфи німецької фурнітура GU, які встановлює ТМ Вікна Корса, мають грибоподібну форму.

Якщо вікно комплектується антизломними планками у відповідь (в які заходять грибоподібні цапфи при закритті), відкрити вікно методом віджиму стулки буде неможливо. У свою чергу, комплектація такого профілю склом Триплекс або із загартованого скла досить ефективно ускладнить проникнення через вікно, шляхом розбиття скла. Запропонований комплекс опцій зробить несанкціоноване проникнення у Ваш будинок довгим, трудомістким, а значить і мало привабливим.

Фурнітура і склопакети

У металопластикових вікнах компанія Альянс Гранд використовує фурнітуру преміум якості UNI-JET від німецького виробника GU (Gretsch-Unitas) а також склопакети від ТМ Корса.

Витончений зовнішній вигляд

Вікна із профілю REHAU KORSA DESIGN 70 оригінальні за своїм дизайном. Профільна система REHAU KORSA DESIGN 70, завдяки унікальній формі стулки, однозначно виділить із загальної маси власника будинку.

Різноманітність декорів та варіантів виконання

Вікна REHAU KORSA DESIGN 70 мають не тільки унікальну форму, але й можуть бути представлені в різних кольорах.

Будь-який колір RAL, різні декори під дерево. Цього більш ніж достатньо для того, щоб вікна REHAU KORSA DESIGN 70 ідеально вписалися в декор Вашої оселі та стали його «родзинкою». Запатентована технологія армування аркових вікон дозволяє виготовляти конструкції будь-якої форми і складності.

Додаткові переваги для Вас від компанії «Альянс-Гранд»

 • Безкоштовний замір. Всі виміри Компанія "Альянс-Гранд" виконує безкоштовно.
 • Безкоштовна доставка. Доставка ваших виробів здійснюється на спеціалізованому транспорті за рахунок компанії.
 • Якісний монтаж. Вікна та двері, внутрішні перегородки, зимові сади і тераси з профілю REHAU KORSA DESIGN 70 - це високотехнологічні конструкції, для яких необхідний професійно виконаний монтаж. Ви ж хочете, щоб ваші конструкції виконували всі функції, передбачені заводом-виробником? Для цього необхідно скористатися послугами професіоналів компанії "Альянс-Гранд", які постійно проходять навчання від заводів-виробників REHAU і ТМ Вікна КОРСА!
 • 10 років гарантії. Німецький профіль REHAU, німецька фурнітура GU, німецьке та австрійське обладнання, досвідчений персонал - ви можете бути впевнені в якості та надійності вікон і дверей ТМ Вікна КОРСА.

Вам потрібні вікна, які поєднують у собі найкращі якості металопластикових вікон, оригінальний дизайн та доступну ціну? Купити вікна з профілю REHAU KORSA DESIGN 70 ТМ Вікна КОРСА в Полтаві Ви можете у компанії «Альянс-Гранд».

Залишилися питання?

На всі Ваші запитання відповість наш кваліфікований менеджер.

Хочете замовити якісні та недорогі конструкції з профілю REHAU KORSA DESIGN 70 в Полтаві та Полтавській області?

Компанія Альянс Гранд завжди до Ваших послуг.