Rehau SYNEGO - супертепла комплектація вікон

Технічні характеристики Rehau SYNEGO

Конструкційна глибина 80 мм
Кількість камер рама 7 камер, створка 6 камер
Макс. товщина склопакету до 51 мм
Теплоізоляція з ущільненням притвору R=1,0 м²°C/Вт, із середнім ущільненням притвору R=1,06 м²°C/Вт
Звукоізоляція  без стального арування до Rw,P= 46 дБ
Зламобезпечність до класу WK-3 (A) (адаптований ENV 1627)
Повітропроникність класc 4 згідно з EN 12207
Водонепроникність до класу 9A згідно з EN 12208
Ущільнення RAU-PREN
Кількість контурів 2 контура ущільнення

Металопластикові вікна Rehau SYNEGO - cупертепла комплектація

REHAU SYNEGO - нова профільна система, яка дає можливість виготовляти вікна на 50% тепліше звичайних. Профіль REHAU SYNEVO - це 7-ми камерна система підвищеної термоізоляції, коефіцієнт опору теплопередачі якої становить 1,0 м2°C/Вт. У комплексі з теплим енергоефективним склопакетом коефіцієнт опору теплопередачі конструкції складе до 1,51 м2°C/Вт. Профільна система REHAU SYNEGO має підвищений клас захисту від злому – клас WK-3 (A).

Профіль REHAU SYNEGO - це екологічний продукт, який відповідає всім європейським стандартам якості. Вікна та двері з цього профілю, пройшли сертифікацію і рекомендовані для використання в медичних і дитячих установах.

Особливості профільної системиRehau SYNEGO

 • Завдяки високому рівню теплоізоляції профіль REHAU SYNEGO значно зменшить Ваші витрати на опалення та кондиціонування.
 • Звукоізоляція (до 46 дБ) помітно знижує рівень шуму.
 • Ущільнення захистить вас від протягів і вогкості, а також забезпечить ідеальний притвор, щоб ви могли відкривати і закривати вікна без додаткових зусиль.
 • Завдяки спеціальному складу ПВХ і новому вдосконаленому методу виготовлення поверхня профілю ще більш гладка. Це сприяє тому, що бруд не затримується на поверхні профілю і Ваші вікна кожен день сяють як нові.
 • Широкий вибір елементів декору і колірних рішень дає вам великі архітектурні можливості, завдяки чому ви зможете створити вікно вашої мрії.
 • Компанія "Альянс-Гранд" пропонує вам опцію для профільної системи REHAU SYNEGO - третій контур ущільнення пелюсткового типу. Ця опція значно підвищує практично всі характеристики вікна.

Металопластикові вікна Rehau SYNEGO - високотехнологічне енергозбереження та шумоізоляція

REHAU SYNEGO - одна з нових розробок концерну REHAU. Високі енергозберігаючі характеристики, відмінна шумоізоляція, ідеально гладка поверхня підвищеної міцності (HDF), всі ці переваги втілені в профілі REHAU SYNEGO.

Основна ідея REHAU SYNEGO - максимальне збереження тепла. Саме цьому показнику приділили свою увагу розробники.

 • Конструктивна глибина профілю 80 мм.
 • Кількість камер: 7 в рамі і 6 в створці.
 • Максимальна товщина склопакета 51 мм.

А тепер – деталі про REHAU SYNEGO

Вікна з профільної системи REHAU SYNEGO це більше тепла, ідеальна звукоізоляція і надійний захист від пилу, вологи і вітру!

Енергозбереження

Завдяки значній глибині і технічно обгрунтованій конструкції профілю REHAU SYNEGO, вікна ТМ Вікна КОРСА з енергозберігаючими склопакетами, мають максимально високий коефіцієнт опору теплопровідності-1,51 м2*°C/Вт. Це майже в два рази більше ніж необхідна для України норма і в два рази краще, ніж показник більшості вікон з п'ятикамерного профілю. Відповідно, такі вікна зберігають на 50% більше тепла.

Конструкції з профілю REHAU SYNEGO є чудовою можливістю заощадити значні кошти на опаленні і зробити свій будинок комфортним і енергоефективним.

Звукоізоляція

Багатокамерна конструкція (7 камер в рамі і 6 в створці) і надана ТМ Вікна КОРСА можливість встановити склопакет до 51 мм завтовшки, дозволяють досягти високих показників поглинання звуку - 46 дБ.

Шумне шосе і гучні звуки вулиці більше не будуть заважати вашому відпочинку і сну. Вікна з профільної системи REHAU SYNEGO з третім контуром ущільнення найкраще захистять Ваше житло від настирливого шуму.

Вікна ТМ Вікна КОРСА з профілю REHAU SYNEGO "гасять" шум. У Вашому будинку завжди буде спокійно і тихо.

Захист від пилу і вологи

Профіль REHAU SYNEGO забезпечений двома контурами безперервного ущільнення з високоякісного ущільнювача RAU-PREN. У закритому положенні вікна REHAU SYNEGO герметичні, з функцією надійного захисту вашого житла від проникнення пилу, вологи і поривів вітру. Третій контур центрального ущільнення пелюсткового типу надається опціонально і робить захист ще більш надійним.

Конструкція з профільною системою REHAU SYNEGO стане чудовим вибором для жителів верхніх поверхів. Три контури ущільнення в профілі забезпечують вікну повну герметичність, що запобігає проникненню пилу, вологи і протягів ззовні всередину квартири.

Конструкційна міцність

REHAU SYNEGO - це той профіль, який має підвищені показники міцності. Значна площа перетину профілю і досить велика кількість перегородок камер забезпечують жорсткість кутових з'єднань. Товсті зовнішні стінки і велика кількість поздовжніх перегородок, які грають роль ребра жорсткості, роблять REHAU SYNEGO стійким до прогину і деформації. Вікна ТМ Вікна КОРСА REHAU SYNEGO в два рази міцніші звичайних вікон. Засклення квартир і приватних будинків, зимових садів і балконів - REHAU SYNEGO оптимально підходить для виготовлення будь-яких конструкцій.

Безпека

Значний по масі і стійкий до навантажень різного роду REHAU SYNEGO є чудовим захистом вашого будинку навіть в стандартній комплектації.

Якщо ви хочете ще більше посилити захист вашого будинку, ТМ Вікна КОРСА пропонує комплексне рішення, що складається з посилення фурнітури і захисту склопакетів від пошкодження.

Німецька фурнітура GU, якою комплектуються вікна ТМ Вікна КОРСА в базовій комплектації, обладнана грибоподібними цапфами передач. При комплектації вікна антивзломними відповідними планками GU, відкрити його монтировкою, "віджавши" стулку, буде неможливо.

Комплектація склопакетів загартованим склом, робить їх особливо стійкими до ударних навантажень. На нашому сайті ви можете подивитися відео, на якому двері ТМ Вікна КОРСА, укомплектовану склопакетом з загартованим склом, намагаються розбити металевою гантелею вагою 10 кг.

Особливістю склопакета, оснащеного склом Триплекс, є те, що скло після розбиття залишиться на місці. Це забезпечується тим, що Триплекс складається з двох стекол, з плівкою між ними, і при пошкодженні не висипається, залишаючись на своєму місці.

Такі ж стекла Триплекс використовуються при виробництві лобових стекол автомобілів. Проникнути через таке скло в приміщення буде досить важко.

Зовнішній вигляд

Поверхня профілю REHAU SYNEGO виконана за технологією HDF-High Definition Finishing. Елегантний глянцевий блиск, ідеальна гладка поверхня - ваші вікна завжди будуть виглядати презентабельно! Також, високотехнологічне покриття поверхні профілю перетворює звичайне прибирання в легке і приємне заняття. Пил та інші плями легко прибираються, залишаючи профіль без пошкоджень і не змінюючи його колір.

Якщо по дизайну вашого будинку вам необхідні вікна певного кольору, то для Вас ТМ Вікна КОРСА пропонує широку колірну гамму. Більше 20 основних кольорів по RAL, великий вибір декорів під дерево. Ви однозначно підберете колір саме під Ваш інтер'єр!

Фурнітура і склопакети

У металопластикових вікнах компанія Альянс Гранд використовує фурнітуру преміум якості UNI-JET від німецького виробника GU (Gretsch-Unitas) а також склопакети від ТМ Корса.

Різноманітність конструкцій

Високі показники конструкційної міцності профілю REHAU SYNEGO дозволяють виробляти конструкції будь-якої форми і будь-якого рівня складності. Трапеції і трикутники, ромби і квадрати-ТМ Вікна КОРСА виготовить вікно будь-якої форми відповідно до побажань клієнта компанії "Альянс-Гранд"!

Додаткові переваги для Вас від компанії «Альянс-Гранд»

 • Безкоштовний замір. Всі виміри Компанія "Альянс-Гранд" виконує безкоштовно.
 • Безкоштовна доставка. Доставка ваших виробів здійснюється на спеціалізованому транспорті за рахунок компанії.
 • Якісний монтаж. Вікна та двері, внутрішні перегородки, зимові сади і тераси з профілю REHAU - це високотехнологічні конструкції, для яких необхідний професійно виконаний монтаж. Ви ж хочете, щоб ваші конструкції виконували всі функції, передбачені заводом-виробником? Для цього необхідно скористатися послугами професіоналів компанії "Альянс-Гранд", які постійно проходять навчання від заводів-виробників REHAU і ТМ Вікна КОРСА!
 • 10 років гарантії. Німецький профіль REHAU, німецька фурнітура GU, німецьке та австрійське обладнання, досвідчений персонал - ви можете бути впевнені в якості та надійності вікон і дверей ТМ Вікна КОРСА.

Вікна та двері з профілю REHAU SYNEGO - це кращий вибір за показниками теплозбереження та шумоізоляції!

Залишилися питання?

На всі Ваші запитання відповість наш кваліфікований менеджер.

Хочете замовити якісні та недорогі конструкції з профілю REHAU SYNEGO в Полтаві та Полтавській області?

Компанія Альянс Гранд завжди до Ваших послуг.