Алюмінієві вікна від ТМ Вікна Корса

Відмінні риси алюмінієвих вікон виробництва ТМ Вікна КОРСА

  • підвищена міцність конструкції;
  • великий термін експлуатації - 80 років без зміни зовнішнього вигляду та властивостей вікна;
  • стильний дизайн;
  • можливість замовити у будь-якому кольорі;
  • відмінні тепло- та звукоізоляційні показники.

Завдяки всім перерахованим унікальним властивостям, алюмінієві вікна ТМ КОРСА широко використовуються при склінні комерційних, офісних та адміністративних будівель, а також котеджів сучасного дизайну, наприклад, у стилі «лофт».

Алюмінієвий профіль легкий та міцний, що дозволяє виготовляти конструкції великих розмірів. Алюмінієвий профіль меншого розміру, ніж металопластиковий, за рахунок чого значно збільшується світловий отвір.

Вікна із алюмінієвого профілю мають високу стійкість до температурних режимів. Вони зберігають всі свої властивості та характеристики при температурі від -80℃ до +100℃. За такої температури вікна не змінюють свої геометричні форми. Це дає можливість встановлювати алюмінієві вікна у будь-якій кліматичній зоні України.

Два контури високоякісного каучукового ущільнення (EPDM) забезпечують надійне прилягання стулки до рами, а також ідеальний захист від шуму, пилу, поривів вітру та вологи.

Ще одним бонусом вікон із алюмінію є висока стійкість до горіння.

Теплі алюмінієві вікна виготовляються із алюмінієвого профілю з терморозривом.

Терморозрив – це вставка армованого скловолокном поліаміду між внутрішньою та зовнішньою частинами профілю. Терморозрив служить утеплювачем, основне його функціональне призначення - запобігання попаданню холоду з вулиці до приміщення.

Залежно від Вашого вибору, а також від особливостей конструкції та монтажу ми пропонуємо Вам профільні системи з різною монтажною глибиною. Безпосередньо від монтажної глибини профілю залежить максимальна товщина склопакета, який ТМ Вікна Корса може встановити у профіль, а також ширина терморозриву. Основне правило - чим ширший профіль, тим тепліше вікно Ви отримаєте.

Вікна з алюмінієвого профілю Ви можете вибрати будь-який колір за таблицею RAL. А це означає, що Ви зможете підібрати колір вікон, який ідеально впишеться у створений Вами дизайн інтер'єру та екстер'єру будівлі.

 

Німецька фурнітура Gretsch-Unitas

У наших вікнах встановлена фурнітура преміум якості UNI-JET від німецького виробника GU (Gretsch-Unitas).

Компанія Gretsch-Unitas – це більш ніж 100 років досвіду у розробці та виготовленні високоякісної фурнітури. Першу фурнітуру для вікон випустила компанія ще в 1907 році!

Запатентоване покриття Ferguard Silber покращує антикорозійні характеристики фурнітури у 10 разів у порівнянні зі звичайним металом. Фурнітура GU витримує 500 годин занурення у соляний розчин без ознак появи іржі – це яскравий показник високої якості. Середній термін служби фурнітури із покриттям Ferguard Silber – 20 років.

Вся фурнітура GU йде з грибоподібними цапфами, що дозволяє легко та без відчутних витрат підвищити зламобезпеку Ваших вікон шляхом встановлення антизламних запірних планок.

Наші менеджери професійно та доступно нададуть вам інформацію про різні класи антизламності вікон та дверей – від класу WK1(A) до WK-3(A), а також підберуть ту комплектацію фурнітури та склопакетів, яка найбільше відповідає саме Вашим вимогам.

Дуже популярні також дизайнерські та інші рішення фурнітури GU, такі як мікропровітрювання, мікроліфт, прихована фурнітура, дитячий замок "Антимауглі", фіксатори провітрювання та інші опції, які підвищують зручність та комфорт використання Ваших вікон КОРСА.

Склопакети

Енергозберігаючі склопакети від ТМ Вікна КОРСА – це бездоганна якість та новітні технології.

Ексклюзив ТМ КОРСА - склопакети з теплою пластиковою дистанційною рамкою SWISSPACER та інертним газом Криптон, що значно покращує показники енергоефективності. Широке використання отримало скло Climaguard Solar. Воно запобігає нагріванню приміщення від сонця влітку та ефективно утримує тепло всередині приміщення взимку.

Більшість наших склопакетів заповнені інертним газом Аргон, який додатково збільшує енергоефективність конструкції за мінімальні кошти. Мінімальний вміст інертних газів у склопакетах – 90%. Збереження ефекту від них гарантуємо на 10 років.

Додаткові переваги для Вас від компанії «Альянс-Гранд»

  • Безкоштовний замір. Усі виміри Компанія «Альянс-Гранд» здійснює безкоштовно.
  • Безкоштовна доставка. Доставка Ваших виробів здійснюється спеціалізованим транспортом за рахунок компанії.
  • Якісний монтаж. Вікна та двері, внутрішні перегородки, зимові сади та тераси з алюмінієвого профілю – це високотехнологічні конструкції, для яких необхідний професійно виконаний монтаж. Ви хочете, щоб Ваші конструкції виконували всі функції, передбачені заводом-виробником? Для цього необхідно скористатися послугами професіоналів компанії «Альянс-Гранд», які постійно проходять навчання від заводів-виробників REHAU та ТМ Вікна Корса!
  • 10 років гарантії. Німецька фурнітура GU, німецьке та австрійське обладнання, навчений, досвідчений персонал – Ви можете бути впевнені у якості та надійності вікон та дверей ТМ Вікна КОРСА.

АЛЮМІНІЄВІ ВІКНА – СУЧАСНИЙ СТИЛЬ І ТЕПЛО!

Алюмінієві вікна – це інноваційні технології дизайну. Ці вікна відрізняються особливим стильним зовнішнім виглядом, а також пропускають більше світла і можуть похвалитися високою зносостійкістю та міцністю. Суворі лінії конструкцій та широкий вибір кольорів дасть Вам можливість підкреслити стиль Вашої оселі.

Алюмінієві вікна характеризуються більш широким температурним режимом і не змінюють свої властивості при перепадах температур від -80 до +100 С. Також, такі вікна не вимагають особливого догляду, але при цьому надають Вам широкі можливості в області дизайну, так як ТМ Вікна Корса може виготовити для Вас вікна з алюмінію великих розмірів та будь-яких форм.

Замовити алюмінієві вікна в Полтаві та Полтавській області Ви можете звернувшись до компанії "Альянс Гранд". Наші професійні консультанти з радістю проконсультують Вас щодо асортименту, вартості вікон, а також допоможуть визначитися із вибором вікон, які ідеально підійдуть Вам за всіма параметрами.