Холодний балкон із німецького профілю Rehau ECOSOL 60

ДОСТУПНЕ СКЛІННЯ - БАЛКОНИ REHAU ECOSOL 60

Німецький профіль REHAU ECOSOL 60 чудове рішення для скління балконів, балконних блоків та лоджій.

REHAU ECOSOL 60 – це трикамерна профільна система з товщиною профілю 60 мм. Головна особливість даної профільної системи – висока німецька якість за доступну ціну.

Основні технічні характеристики профільної системи REHAU ECOSOL 60

Максимальна товщина склопакета складає 32 мм. Коефіцієнт опору теплопередачі профілю становить 0,62 м² °C/Вт. Завдяки поєднанню трикамерної профільної системи з двокамерним енергозберігаючим склопакетам дана профільна система забезпечує хорошу теплоізоляцію.

Балкони із профільної системи REHAU ECOSOL 60 чудово справляються з поглинанням стороннього шуму з вулиці. Рівень звукоізоляції 41 дБ, захистить Ваш будинок від вуличного шуму.

Два замкнуті контури ущільнювача (на рамі та стулці профілю) запобігають проникненню пилу та вологи всередину приміщення. Каучуковий ущільнювач не сприйнятливий до найжорсткіших атмосферних умов, завдяки чому зберігає свою еластичність незалежно від температури протягом усього терміну експлуатації вікна.

Армування з оцинкованої сталі завтовшки не менше 1.5 мм дозволяє виготовляти балконні конструкції великих розмірів.

Також, варто відзначити, що ТМ Вікна Корса запатентувала технологію виготовлення великих стулок. Дана технологія дозволяє виготовляти стулки розміром 2100 мм х 1300 мм та вагою до 100 кг. Стулки таких розмірів ідеально підійдуть для великих балконних рам та лоджій.

Висока міцність армованих конструкцій із ПВХ профілю REHAU ECOSOL 60 дозволяє втілити в життя практично будь-які дизайнерські ідеї.

Розсувні балкони із ПВХ

Розсувні балкони від компанії Альянс-Гранд - це, насамперед, зручність користування, багато світла та маса вільного місця.

 

Sliding System від ТМ Вікна КОРСА мають підвищену світлопропускну здатність, а це означає, більше світла, більше тепла, новий рівень комфорту, краще настрій!

Безпека

Для підвищення безпеки вашої оселі ми можемо запропонувати балконні конструкції в комплектації з антизломною фурнітурою. Дана комплектація при використанні їх разом зі склопакетами із триплекс скла або загартованим склом сильно ускладнять проникнення зловмисників у Ваш будинок і швидше за все змусять їх шукати іншу ціль для своїх дій.

Ламінація ПВХ профілю

Для оригінального скління балконів компанія Альянс-Гранд пропонує своїм клієнтам різні варіанти декорування. Ламінація ПВХ профілю - одна з можливостей надати Вашому балкону оригінального вигляду.

Ламінаційна плівка не сприйнятлива до сонячних променів, температури і вологи, тому вона довго радуватиме Вас свіжим та насиченим кольором. Для ламінації профілю використається високоякісна плівка компанії RENOLIT.

Якщо Ви бажаєте поєднати приємний зовнішній вигляд дерев'яних балконів та комфорт металопластикових балконів, у нас в асортименті є різноманітні декори під текстуру дерева. Також є можливість ламінації у різних кольорах.

Якщо балкон виходить на сонячну сторону, компанія "Альянс Гранд" пропонує різні колірні варіанти покриття склопакетів тонуючою плівкою. Також, ми пропонуємо прикрасити склопакети фацетними вставками, шпросами, псевдовітражами та лазерним гравіюванням.

При виборі профільної системи для скління балкона, як правило, хочемо отримати якісний продукт за невисоку ціну. Однією з головних переваг балконів із профільної системи REHAU ECOSOL 60 є доступна ціна.

Якщо економія коштів для Вас є ключовим фактором і при цьому Ви хочете отримати якісно засклений балкон – профільна система REHAU ECOSOL 60 стане чудовим рішенням, а компанія "Альянс Гранд" – надійним партнером у світі металопластикових вікон у Полтаві.