Безрамне скління GLASS SET – ультрасучасний варіант

Безрамное остекление террасы в Полтаве

Віконна компанія "Альянс Гранд" знає, що ринок не стоїть на місці і тому постійно впроваджує у свій асортимент віконної продукції всі нововведення та сучасні технології, щоб запропонувати їх своїм клієнтам.

До нашої компанії звернулися клієнти із завданням створити затишну терасу. Проаналізувавши фотографії об'єкта, ми запропонували один із варіантів – безрамне скління GLASS SET від ТМ КОРСА.

Безрамное остекление террасы

GLASS SET - ультрасучасний варіант безрамного скління, в якому кілька стекол прилягають один до одного, а між ними знаходиться тонкий ущільнювач силікону, який візуально практично не помітний, завдяки чому створюється панорамний вигляд. У даному виді скління застосовують загартовані скла завтовшки від 6 до 10 мм. Товщина скла залежить від технічних норм застосування. При вимірі наші фахівці розглядають і намагаються передбачити всі нюанси, пов'язані з монтажем, а менеджери враховують їх за прорахунком.

Нашим клієнтам дуже сподобався цей варіант, і після своєчасного монтажу вид тераси набув більш затишного вигляду.

Безрамное остекление террасы - продажа и монтаж в Полтаве Безрамное остекление террасы - продажа и монтаж в Полтаве Безрамное остекление террасы - продажа и монтаж в Полтаве Безрамное остекление террасы - продажа и монтаж в Полтаве Безрамное остекление террасы - продажа и монтаж в Полтаве

 

Прекрасний варіант даного скління GLASS SET підійде для перегородок, терас, басейну, спортзалу.

Для детальної інформації або запису на безкоштовний замір звертайтесь за телефонами: +38 (067) 530-30-44 або +38 (050) 190-02-84.

Ми будемо раді вашому візиту до нашого офісу за адресою: вул. Героїв АТО, 71а, офіс 323.

Наші двері відчинені саме для Вас!

Ми пишаємося тим, що доповнюємо вашому будинку частинкою затишку та теплоти.

Вдячні за вашу довіру.