Тераси та зимові сади "під ключ"

Тераса (архітектурне) – відкрита огороджена прибудова до будинку з дахом або без даху. Місце для відпочинку.

Зимовий сад (архітектурне) – природне освітлюване приміщення для розміщення рослин не стійких до холоду.

Тераса і зимовий сад, конструктивно досить близькі об'єкти, до яких використовуються подібні способи розрахунку міцності конструкції.

Для виготовлення терас та зимових садів компанія Альянс Гранд пропонує алюмінієві профілі німецького або турецького виробництва. Залежно від Ваших побажань, конструктивної необхідності та економічної доцільності тераси та зимові сади можуть комплектуватись як стандартними дверима, так і розсувними системами.

Багато світла, кімнатні рослини, свобода та простір, кавовий столик, зручні стільці. Улюблене місце для відпочинку наодинці та в компанії сім'ї або близьких друзів.

І тераси, і зимові сади виконуються за індивідуальними проектами, в яких наші інженери застосовують рішення, що задовольняють потреби кожного окремого замовника.

Розглянемо основні елементи конструкцій у деталях

Тераси та зимові сади – це конструкції, що мають велику площу скління. Під час будівництва у Полтаві та Полтавській області вони повинні витримувати динамічні навантаження, спричинені вітром та снігом.

Наприклад, середнє вітрове навантаження для України 30 кг/м2. Потрібно враховувати, що вітрове навантаження впливає як на стіни, так і на дах конструкції.

Снігове навантаження значно більше від 60 до 180 кг/м2 залежно від погодних умов.

Ці фактори слід враховувати під час проектування зимових садів та терас.

Стіни

Стіни зимового саду або тераси виготовляються із алюмінієвого профілю. Алюмінієвий профіль, в порівнянні з металопластиковим, міцніше, витримує великі динамічні та статичні навантаження, більш стійкий до згинальних навантажень.

Усі алюмінієві профілі, з яких фірма Альянс Гранод виготовляє зимові сади та тераси, мають відповідні сертифікати та повністю відповідають європейським будівельним нормам.

Дахи

Альянс Гранд пропонує різні варіанти вирішення дахів - односхилі, двосхилі, ламані, у вигляді арки. Дахи зимових садів мають конструкцію подібну до фасадного скління, з поперечними і поздовжніми підсилювачами.

При необхідності зимові сади та тераси можна обладнати вікнами з ручним або електричним приводами керування.

Дахи терас можуть бути виготовлені прозорими (заскленою варіанті), так і не прозорими (із заповненням спеціальними сендвіч панелями).

Двері

Двері зимових садів або тераси виготовляються з алюмінію та виконуються у стандартному виконанні. Також можливе виготовлення розпашних або розсувних дверей (гармошка, паралельно-зсувні).

Одностулкові або двостулкові двері, завдяки надійному притиску і подвійному контуру ущільнення, мають відмінні показники теплозбереження і чудово підійдуть для зимових садів і опалювальних терас.

Розсувні двері KORSA Sliding System використовуються для неопалювальних терас. Їх перевагою є можливість відкриття без залучення додаткового місця для відкриття стулки.

Склопакети

Вирішальний вплив на температуру всередині зимового саду надають склопакети, оскільки вони становлять понад 75% скління.

Компанія Альянс Гранд використовує склопакети ТМ КОРСА, які мають унікальні технології виробництва енергоефективних склопакетів.

Особливістю даних склопакетів є:

 • використання у виробництві енергозберігаючого скла з напиленням оксидами металів (BiO, AlN, TiO2, тощо)
 • заповнення камер склопакета інертними газами
 • використання цільногнутої алюмінієвої або «теплої» пластикової дистанційних рамок

Склопакети, що встановлюються на даху тераси або зимового саду, виготовляються із загартованого скла або скла Триплекс. У разі розбиття, скло Триплекс не висипається, а залишається на місці,  утримуючись плівкою.

Кваліфікований та точний розрахунок – запорука багаторічної та безпроблемної експлуатації зимового саду або тераси. Власний конструкторський відділ ТМ КОРСА виконує проектування навіть найскладніших конструкцій технічно правильно та економічно виправдано.

Співробіники Альянс Гранд підтримують постійний контакт із замовником, враховуючи у прорахунку конструкції всі побажання клієнта та узгоджуючи питання, що виникають. Адже, залежно від розміру та конфігурації, при виготовленні зимового саду або тераси може знадобитися розрахунок підсилювальної конструкції (у разі великого розміру даху), фундаменту (у разі відсутності підготовленого майданчика) можуть виникати інші технічні питання.

Наші досвідчені та кваліфіковані конструктори запропонують найкращий варіант виконання Ваших побажань до проекту.

Високоякісні монтажні роботи

Важко переоцінити важливість якісно виконаного монтажу зимового саду чи тераси. Монтажники з монтажних бригад Альянс Гранд сертифіковані, мають спеціальне обладнання та інструменти, а головне багатий досвід монтажу зимових садів та терас.

 

Замовляючи зимовий сад або терасу в компанії Альянс Гранд, Ви отримуєте:

 • Різноманітність конструкторських рішень. Різні варіанти встановлення стін, виконання дахів, відчинення дверей, задовільнять будь-яке Ваше архітектурне побажання.
 • Надійний, теплий та міцний алюмінієвий профіль. ТМ КОРСА використовує сертифікований в Україні алюмінієвий профіль, що забезпечує збереження тепла, що витримує високі статичні та динамічні навантаження.
 • Енергозберігаючі склопакети. Бажаєте зігрівати Ваш зимовий сад економно? Виготовлені за унікальною технологією склопакети ТМ КОРСА - ідеальне вирішення проблеми збереження тепла.
 • Безпечна експлуатація. Бажаєте гарантувати безпечне використання зимового саду Вами та Вашою родиною? Встановлюйте на дах ударостійкі склопакети із загартованим склом або склом Тріплекс від ТМ КОРСА.
 • Грамотний прорахунок. Наш конструкторський відділ накопичив великий досвід розрахунків конструкцій зимових садів та терас. Конструкторський відділ Альянс Гранд, що працює над Вашим об'єктом, буде постійно підтримувати контакт з Вами під час проведення проектних робіт.
 • 10 років гарантії. Опираючись на свій досвід, Альянс Гранд обґрунтовано гарантує якість та тривалий термін експлуатації Вашого зимового саду або тераси протягом мінімум 10 років.
 • Безкоштовний замір. Кваліфікований замірник та при необхідності конструктор, зроблять попередній замір та нададуть Вам технічну консультацію безкоштовно.
 • Безкоштовна доставка. ТМ КОРСА безкоштовно доставить зимовий сад або терасу до місця монтажу.
 • Кваліфіковані професійні монтажні роботи.

 

Хочете бути впевнені, що Ваш зимовий сад чи тераса з легкістю витримають погодні навантаження та радуватимуть Вас довгі роки? Довіряйте монтажні роботи досвідченим, сертифікованим монтажникам віконної компанії Альянс Гранд.