Розсувна система Sliding System для веранд, терас, лоджії

Розсувна система Sliding System

Компанія Альянс Гранд не перестає розширювати свій асортимент металопластикових вікон, дверей та інших систем, покликаних покращити комфорт Вашої оселі. На цей раз ми представляємо Вам нову систему скління Sliding System.

Sliding System – це нова інноваційна система, що дозволяє закрити прорізи в приміщеннях, що не опалюються – на верандах, лоджіях, терасах, балконах.

Продажа и монтах сдвижных систем в Полтаве

Особливу увагу привертає скління терас, коли хочеться мати комфортну зону відпочинку і бути захищеним від погодних умов.

Розсувна система Sliding System є безрамним склінням із застосуванням високоякісних матеріалів (алюмінію, гартованого скла та нержавіючої сталі).

Особливість такої функціональної конструкції полягає в тому, що скло рухається у напрямку рейки по полозах. Відкриття такої системи дуже просте та легке. Ви тягнете за одну передню стулку за неї чіпляються всі інші і виїжджають слідом за нею.

Між склом знаходиться ущільнювач, який виконує функцію ізоляції та очищає скло від забруднення.

Системи є нижньоопорною, відповідно все навантаження лягає на підлогу.

Основні характеристики Sliding System:

  • Висота порога до 40 мм.
  • Максимальна висота стулки до 3м.
  • Максимальна ширина стулки – 1.5 м.

Продажа и установка раздвижных систем для террас в Полтаве

При виборі такої системи скління в заміському будинку ми рекомендуємо на додаток розглянути як варіант захисту від комах москітну сітку «ПЛІССЕ».

Якщо ви ще роздумуєте, як покращити свою зону відпочинку, ми із задоволенням допоможемо Вам та надамо усі можливі варіанти.

Для детальної інформації або запису на безкоштовний замір звертайтесь за телефонами:

+38 (067) 530-30-44 або +38 (050) 190-02-84

Ми раді кожному з вас. Чекаємо на Вас за адресою вул. Героїв АТО, 71а, офіс 323.