Захисні рефлексоли для вашого будинку

01.12.2022

Захисні рефлексоли для вашого будинку

Захисні рефлексоли для вашого будинку Полтава Захисні рефлексоли для вашого будинку Полтава Захисні рефлексоли для вашого будинку Полтава Захисні рефлексоли для вашого будинку Полтава

До нашої компанії звернулися клієнти, задача яких була підібрати захисну систему від сонця.

Наші менеджери врахували всі потреби і одразу запропонували захисні ролети "рефлексоли" на пульті автоматичного управління.

Після заміру підібрали колір тканини сірий антрацит під колір вікон, щоб підкреслити дизайн будинку.

Такі ролети з тканини, створені зі спеціального міцного матеріалу, які є вологозахисні та мають надійні системи фіксації тканини, завдяки яким зовнішні рулонні штори стануть чудовим захистом вашої оселі не тільки від сонця, а й від вітру. Рефлексоли забезпечують прекрасний захист від ультрафіолету, мають звуко та теплоізоляційні властивості.

Сьогодні використання зовнішніх рулонних штор є одним з найпопулярніших напрямків у будівельній індустрії. Незалежно від того, живете ви в приватному будинку біля моря, що штормить, або вікна вашої квартири виходять на сонячну сторону, або ви господар просторої веранди, у всіх випадках вам допоможуть в захисті від сонця рефлексоли. 

А тут ви можете ознайомитися з іншими аксесуарами для металопластикових вікон для захисту вашого житла від різних шкідливих факторів.

Дякуємо кожному за довіру до нашої компанії.

Бажаєте зробити скління або захистити свій будинок від сонця та вітру? Тоді Вам точно до нас!

ЗСУ доводять нам, що ми незламні.

Тож не відкладайте свої плани в далеку скриню. Підтримайте своє, українське - разом до перемоги.

Все буде Україна!

Для детальної інформації або запису на безкоштовний замір звертайтесь за телефонами: +38 (067) 530-30-44 або +38 (050) 190-02-84.

Ми будемо раді вашому візиту до нашого офісу за адресою: вул. Героїв АТО, 71а, офіс 323.

Наші двері відчинені саме для Вас!