Теплий монтаж під час встановлення металопластикових вікон

Теплий монтаж від компанії «Альянс-Гранд»

Цвіль на відкосах з'являється тоді, коли вони не утеплені, піна ззовні не захищена, велика вологість у приміщенні та низька температура у приміщенні (менше 23 С), а також при значних перепадах температури у приміщенні (вночі приміщення опалюється, вдень опалення вимикають).

Саме для уникнення таких проблем Компанія «Альянс-Гранд» пропонує послугу "Теплий монтаж".

Технологія Теплий монтаж (фірмова назва Soudal Window System, скор. SWS) забезпечує правильну тришарову установку вікна - ефективну та надійну герметизацію місця монтажу віконної рами. Теплий монтаж відповідає принципу, який звучить як „всередині герметичніше, ніж зовні”. Таким чином, забезпечується якісна герметизація вікон, а точніше – герметизація монтажних швів.

Використання віконних герметичних стрічок - це єдиний ефективний спосіб захистити монтажний шов (тобто піну) від потрапляння (вбирання) до нього вологи з навколишнього середовища. І лише сухий шов монтажної піни забезпечує належні тепло- та звукоізоляційні параметри. Таким чином, ефективна теплоізоляція вікон, і зокрема монтажного шва, залежать від ізоляційних властивостей піни, і від того, наскільки ця піна захищена від вологи.

Завдяки Теплому монтажу від професіоналів Альянс-Гранд Ваше нове вікно виконуватиме у повному обсязі свої функції з енергозбереження, а Ви ніколи не побачите на відкосах цвіль!