Установка пластикових відкосів QUNELL

Установка відкосів QUNELL

У плані правильного забезпечення вузлів сполучення найкращий відкос той, який захищений стрічками ущільнювачів і утеплень.

Штукатурка залишається у цьому плані на останньому місці. Гіпсокартон вимагає великих витрат на покупку профілів, додаткових утеплювачів, шпаклівки, фарбування та додаткового часу та не завжди підходить для віконних та дверних отворів. Пластиковий відкос з пінополістеролу встановлюється разом із монтажем вікна. Він має свій утеплювач, має властивості гідро- та паробар'єру, легко миється та невибагливий в обслуговуванні.

Штукатурні відкоси не завжди підходять для металопластикових виробів. Штукатури незнайомі з особливостями конструкцій із ПВХ, часто порушують своїми відкосами правила експлуатації пластикових виробів.

Виконання штукатурних відкосів вимагають великих тимчасових витрат, оскільки матеріал накладається шар за шаром. При цьому кожен наступний шар повинен бути покладений тільки після повного висихання попереднього, інакше через деякий час такі відкоси обов'язково потріскаються, крім того, в місцях примикання до рам нерідкі випадки промерзання. Промерзання ж відкосів призводить до зниження температури у приміщенні, підвищення вологості та появи конденсату.

Пластикові відкоси, змонтовані професіоналами віконної компанії Альянс-Гранд, виключають виникнення цих проблем. Будь-які відкоси з ПВХ передбачають використання пластикового куточка - торцевого елемента, який закриває обрізаний торець листа і другою стороною накриває частину стіни. Використання торцевого елемента чітко вимальовує укоси, надає віконному отвору, вікну та всьому приміщенню в цілому закінченого та естетичного вигляду.

Відкоси QUNELL – це заводський продукт у вигляді готового до монтажу комплекту. Кожен комплект на віконний, балконний або дверний отвори упакований у фірмовий картонний короб із вкладенням Паспорта Товару.

Система елементів QUNELL виробляється з високоякісної екологічно чистої сировини за ГОСТами та нормами віконного профілю найкращих європейських виробників. Кожен із елементів є унікальною розробкою. QUNELL – це єдині сертифіковані відкоси, що отримали позитивні Протоколи випробувань на: горючість, токсичність, ударостійкість, світлостійкість, довговічність та ін. В Україні ця система отримала сертифікат санітарної епідеміологічної експертизи, що підтверджує безпеку, екологічність продукта та можливість монтажу у всіх типах приміщень як всередині так і зовні, у тому числі в медичних та дошкільних закладах.

Відкосна система QUNELL складається з 5 елементів: стартовий профіль, панель відкосу, універсальна засувка, наличник та кришка кутова. Кожен із елементів підігнаний на виробництві для ідеального та швидкого монтажу.

Монтаж відкосної системи Qunell не вимагає попередньої підготовки чорнового отвору. Примикання наличника вирішується з використанням додаткових засувок. До складу ПВХ композиції вводяться спеціальні добавки, стабілізатори, щоб у своєму природному стані вони не виділяли шкідливих речовин, були довговічними і мали стійкість до ультрафіолету. Сама сировинна суміш аналогічна суміші для виробництва вікон найвищої якості.

Відкосна система Qunell може бути білою та заламінованою (декори під дерево). Може фарбуватись відповідно до розкладки RAL спеціальними фарбами для ПВХ виробів – FEYCO (Швейцарія).

Метод декорації відкосної системи Qunell як УФ-друк - це унікальна пропозиція оформити віконний або дверний отвір з нанесенням будь-якого малюнка на поверхню. Малюнок у векторі з детальним розміщенням на поверхні передається в друкарню та наноситься методом ультрафіолетового друку.

Спеціалісти віконної компанії Альянс-Гранд є професіоналами з встановлення системи відкосів Qunell у Полтаві та Полтавській області та гарантують Вам чудовий результат, який вразить усіх Ваших гостей!