Інформація про нас

Більше 19 років на будівельно-віконному ринку Полтави та Полтавської області

О компании Альянс Гранд Полтава

ТОВ «Альянс Гранд» вже понад 19 років успішно працює та розвивається на будівельно-віконному ринку Полтави та Полтавської області. Ми постійно співпрацюємо як із корпоративними замовниками, так і з приватними особами. Маємо велику дилерську мережу.

У Компанії «Альянс Гранд», як офіційному представнику ТМ «Вікна КОРСА» у Полтаві та Полтавській області, Вам запропонують широкий асортимент продукції: металопластикові вікна та двері, алюмінієві вікна та двері, розсувні конструкції, ворота та ролети, а також додаткові елементи. До Вашого вибору пропонується понад 200 варіантів декоративних та енергоефективних склопакетів.

Наша компанія пропонує широкий спектр послуг: продаж та встановлення металопластикових вікон, вхідних дверей та вітражів, алюмінієвих та скляних перегородок, розсувних систем. Дизайн з різними видами скла, шпрос і сендвіч-панелей залишить задоволеними найвибагливіших клієнтів.

Актуальними на сьогодні є алюмінієві офісні перегородки, які легко створюють відчуття затишку та дуже зручні у догляді. Вишукані скляні двері та перегородки всередині будівель, виконані зі скла, несуть основну функцію огородження, але при цьому таке дизайнерське рішення не приховує візуального простору приміщення. До того ж, художня обробка скла може надати тій же перегородці абсолютно індивідуальний і неповторний зовнішній вигляд.

Ми працюємо, щоб нести тепло, стабільність та впевненість, засновану на передових технологіях, на досвіді та знаннях колективу. За ці роки ми зарекомендували себе як максимально зручний, надійний та перевірений партнер.

Наші принципи

 • З кожним днем роботи зміцнювати репутацію надійної компанії, вірної своїм зобов'язанням перед клієнтами, партнерами, співробітниками за будь-яких обставин.
 • Постійно вдосконалюватись, втілювати нові ідеї.
 • Розвивати напрямки діяльності, які відображають інтереси клієнта.
 • Пропонувати товари та послуги лише високої якості, що дає споживачеві можливість бути індивідуальним у своєму виборі.

Наші клієнти

 • Школа-ліцей №5
 • Українсько-універсальна біржа
 • Укрбізнесконасалтинг
 • Полтавський інститут землеустрою
 • Бібліотека ім. Гончара
 • Аптека «Гедеон-Ріхтер»
 • Готель «Синай»
 • Промтехніка
 • Елсіс
 • Укртелеком
 • Комбікормовий завод

 

Наші об'єкти

 • Кафе "Чічіков"

 • Ресторан "БІФ"
 • Салон-магазин «КІА-моторс»
 • Котеджне містечко Полтавської області
 • Кіоски «Кулиничі»
 • Будинок культури с. Гожули
 • Ресторанний комплекс «Старий Поділ»
 • Школи, перукарні, аптеки, магазини та інші.

Логістика та монтаж

ТОВ «Альянс-Гранд» забезпечує своєчасну доставку конструкцій у вказаний клієнтом час. Доставка здійснюється спец. автомобілями для перевезення готових вікон, що гарантує відсутність дефектів.

Під час монтажу ми використовуємо монтажну піну європейських виробників. Піна розширюється і звужується при перепадах температури синхронно з профілем і не відшаровується від нього.

Середній стаж роботи наших монтажників та замірників – 7-10 років. Усі працівники монтажних бригад мають кваліфікаційні сертифікати.

Гарантія

Особлива увага при встановленні вікон приділяється правильній герметизації швів та стиків. Керівна ланка монтажної групи пройшла навчання та стажування та має державну ліцензію на виконання робіт будь-якої складності. Гарантійне обслуговування нашої продукції – 10 років.

З 2005 року ТОВ "Альянс-Гранд" є офіційним представником Компанії КОРСА м. Вінниця у Полтаві та Полтавській області.

 

Життя кожного виробу починається на європейських заводах наших партнерів – німецького концерну REHAU та німецької компанії GU. І такі характеристики як довговічність, безпека та комфорт при експлуатації багато в чому залежить від їхнього вміння робити свою роботу добре.

Компанія Rehau, заснована в 1948 р., є одним із найстаріших і найбільших хімічних концернів у Європі. Серед його покупців такі автомобільні гіганти: BMW, Volkswagen, Ferrari, Audi. Особливий клієнт – авіабудівна компанія AIRBUS. Саме в авіабудуванні до якості та безпеки матеріалів висуваються максимальні вимоги. І саме тому як постачальник ми вибрали компанію Корса з її німецьким металопластиковим профілем REHAU.

Завдяки широкому колу інтересів, які не обмежуються лише віконною тематикою, REHAU має унікальну можливість переносити розробки з однієї виробничої сфери в іншу. Так, наприклад, матеріал Raufipro, розроблений REHAU для болідів Формули-1, знайшов своє застосування та перетворився на профільну систему REHAU GENEO – першу у світі віконну систему, яка не потребує армування.

Середній термін служби профільної системи REHAU – 30 років, а всі компоненти, з яких виготовлений профіль, нешкідливі для людини та навколишнього середовища.

"Вікна Корса" з 1998 року при виробництві вікон та дверей використовує тільки профільні системи REHAU.

У профільних системах REHAU використовують каучуковий ущільнювач (EPDM) австрійської компанії Semperit. Навіть у лютий мороз чи сильну спеку вікно збереже герметичність та комфорт у приміщенні.

Які переваги Ви отримуєте з таким ущільнювачем?

 • Найкращий у світі EPDM ущільнювач для вікон.
 • Мінімум 10 років вікно не продувається і не протікає за температури від -30 до + 70℃.
 • Максимальна тепло- та шумоізоляція по контуру притвора стулки.
 • Не зварний м'який ущільнювач у кутах - відсутність продування в місцях зварювання ущільнювача.

Чому ми продаємо вікна лише з фурнітурою GU?

Gretsch-Unitas - один з найбільших у світі виробників фурнітури, який розпочав свою історію у 1907 році. Сьогодні компанія має річний оборот 500 млн. євро, а на його підприємствах працює близько 4000 працівників.

Компанія займається виробництвом фурнітури понад 100 років. За цей час було накопичено величезний досвід та розроблено інноваційні інженерні рішення, що забезпечують преміум якість фурнітури.

В асортименті компанії GU представлено понад 500 різновидів фурнітури для всіх видів вікон та дверей. Це дає можливість працювати тільки з одним перевіреним постачальником фурнітури.

Склопакети

Склопакет – дуже важлива частина вікна. Від його якості та характеристик залежать такі показники вікна, як здатність зберігати тепло та звукоізоляція.

У енергозберігаючих склопакетів є одна проблема, про яку замовчує більшість «гаражних» виробників вікон - погана адгезія герметика та енергозберігаючого шару (тонка металева плівка по всій поверхні скла). Якщо крайова зона енергозберігаючого скла не оброблена шліфувальним кругом, щоб зняти шар напилення, тобто висока ймовірність розгерметизації склопакета та про його енергозберігаючі властивості через рік-два експлуатації можна забути.

Виробництво ТМ «Вікна Корса» обладнане автоматизованою лінією різання скла австрійської фірми Lisec. Лінія повністю покриває потреби у виробництві енергозберігаючих склопакетів.

У склопакетах використовується молекулярне сито (абсорбент) преміум класу "Nedex" - дороге та якісне. Його використання запобігає запотіванню склопакета зсередини. Перед запуском у виробництво молекулярне сито піддається додатковому тестуванню на ступінь сухості.

Компанія «Альянс-Гранд» реалізує вікна зі склопакетами із пластиковою дистанційною рамкою SWISSPACER. Дистанційна рамка SWISSPACER гарантує зниження тепловтрат конструкції від 10% до 14%.

Для надійної герметизації склопакета дуже важливий клас герметика. Корса використовує герметик Tioelast на основі полісульфіду. Він забезпечує надійну герметизацію склопакета та зводить до мінімуму витоку газу (не більше 2% на рік).

Звернувшись до компанії «Альянс-Гранд», Ви отримаєте повну професійну консультацію, завдяки якій Ваш проект втілиться в життя!