Відгуки наших клієнтів

Встановлення металопластикових вікон

Олександр Чирков

Вже кілька років будуємо дачний будиночок під Полтавою. Дійшли, нарешті, до встановлення вікон. Виходячи з попереднього досвіду, зупинилися на продукції компанії "Вікна Корса". Близько 10 років тому ці вікна нам встановили у квартирі і вони, без ремонту, служать до цього часу. Роботи з монтажу виконало підприємство "Вікна Альянс" - офіційний дилер "Корси" у Полтаві. При цьому нам зробили скидку 26 процентів від вартості вікон. Для мене, пенсіонера, це має значення. Стосовно якості монтажу: бригада кваліфікована, всі операції виконано ретельно до дрібниць. Ніяких огріхів у роботі я не помітив. Дякую "Корсі" та "Альянсу"!

Олександр Чирков

Балкон по программе IQ Energy

Руслан Садовой

Заказывали и ставили окна в этой компании. Очень довольны качеством и обслуживанием. Руководитель Половых Геннадий внимательный и отзывчивый человек. Бригада установщиков настоящие профессионалы своего дела, просто молодцы. Будем обращаться ещё. Спасибо за вашу работу!

Руслан Садовой

Балкон.Окна и Двери.

Ирина Ишик

Благодарны компании "Альянс-Гранд" за качественно выполненную работу. Не единожды заказывали окна двери и балкон, и каждый раз заказ выполнялся своевременно, быстро и аккуратно. С установки первых окон прошол год, проблем с эксплуатацией не возникало. Фурнитура качественная. В доме тепло и уютно. Желаю Вам и в дальнейшем радовать заказчиков своей работой)

Ирина Ишик

Вікна по програмі єнергозбереження

Дмитро Кербут

Дуже вдячній за теплі та якісні вікна. Замовляв собі у квартиру для 3 кімнат та балкон. Зостався дуже задоволений швидкістю виготовлення, монтажем. Але особлива вдячність за обслуговування: індивідуальний підхід, знижки та людське відношення до клієнтів. Рекомендую.

Дмитро Кербут